Gdy ostatnio widzieliśmy Izę Miko, była wychudzona i wyglądała tak, a teraz...

Iza Miko pojawiła się na premierze.
Iza Miko wraca do normalnej wagi Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Make your move" Iza Miko pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu "Make your move". Widać, że wróciła do zdrowej wagi - nie ma już kościstych rąk czy patykowatych ud. Wielu aktorów zmienia się dla roli. Drastyczny ubytek wagi lub też, wręcz odwrotnie, zdobycie dodatkowych kilogramów to norma w Hollywood. Do tych standardów dostosowała się także Iza Miko. Teraz wraca już do swojej normalnej sylwetki. Iza Miko w Stanach intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała zrzucić sporo kilogramów. Ubytek wagi był zauważalny, szczególnie gdy patrzyło się na nogi aktorki. Ostatnie tygodnie nie były dla Miko łatwe. Zmarł bowiem Charlie Deniham, z którym Polka była bardzo związana. Można jednak domyślać się, że stanęła już na nogi. Ostatniego dnia marca Miko pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, w którym wystąpiła, "Make your move" i jej wygląd napawa optymizmem. Widać, że wróciła do zdrowej wagi - nie ma już kościstych rąk czy patykowatych ud.

Wielu aktorów zmienia się dla roli. Drastyczny ubytek wagi lub też, wręcz odwrotnie, zdobycie dodatkowych kilogramów to norma w Hollywood. Do tych standardów dostosowała się także Iza Miko. Teraz wraca już do swojej normalnej sylwetki.

Iza Miko w Stanach intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała sporo zrzucić (zobacz: Iza Miko drastycznie schudła:Ważę zazwyczaj 50 kg, a teraz...). Ubytek wagi był zauważalny, szczególnie gdy patrzyło się na nogi aktorki.

Iza Miko

Ostatnie tygodnie nie były dla Miko łatwe. Zmarł bowiem Charlie Deniham, z którym Polka była bardzo związana (Zobacz:Nie żyje syn znanego hotelarza. Iza Miko: Czy to możliwe, że kocham cię jeszcze bardziej). Można jednak domyślać się, że stanęła już na nogi. Ostatniego dnia marca Miko pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, w którym wystąpiła, "Make Youre Move" i jej wygląd napawa optymizmem. Widać, że wróciła do zdrowej wagi - nie ma już kościstych rąk czy patykowatych ud.

Iza Miko KAZUKI HIRATA / HOLLYWOODNEWSWIRE.NET / PRPHOTOS.COM/Kazuki Hirata / HollywoodNewsWire.net / PRPhotos.com

Więcej zdjęć Miko z tego wydarzenia zobaczycie TUTAJ.

Zobacz też: