To nie były typowe zaręczyny! Wojciech Modest Amaro oświadczył się...

Wojciech Modest Amaro zdradził swoją tajemnicę.
Amaro oświadczył się przez SMS-a Wojciech Modest Amaro darował sobie kolację, świece i zachód słońca... Kolacja, świece, zachód słońca nad zamarzniętym jeziorem - Wojciech Modest Amaro darował sobie te wszystkie fanaberie. Swoją żonę zdobył jednym sms-em. Kolacja, świece, zachód słońca nad zamarzniętym jeziorem - Wojciech Modest Amaro darował sobie te wszystkie fanaberie. Swoją żonę zdobył jednym sms-em. Wojciech Modest Amaro jest pierwszym w Polsce szefem kuchni, którego restauracja, Atelier Amaro, już drugi rok z rzędu zdobyła gwiazdkę Michelin. Od dwóch sezonów występuje też jako juror kulinarnego show "Top Chef", a teraz został też szefem kuchni "Hell's Kitchen" (premiera 8 kwietnia o godzinie 20:05 w Polsacie). Życie zawodowe to więc pasmo sukcesów, a życie prywatne? - Pół życia spędziłem na szukaniu drugiej połówki i kiedy ją spotkałem, od razu wiedziałem, że to "ta jedyna". Poznałem ją w restauracji, gdy wyszedłem przywitać gości. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy Agnieszka wyszła, wymienialiśmy SMS-y. Już w drugim ustaliliśmy, że chcemy wziąć ślub - powiedział w rozmowie z "Party Luxe". Niewielu parom udaje się żyć razem i jeszcze razem pracować. Atelier Amaro jest bowiem ich wspólnym projektem. Jak by tego było mało, Agnieszka Amaro jest teraz też menedżerką męża. Jak im się układa współpraca? - Rewelacyjnie! Nie mogłoby być lepiej. Do menedżera trzeba mieć pełne zaufanie, a prawda jest taka, że nikt o moje sprawy lepiej nie zadba niż żona. Jest cały czas blisko mnie. Dziwię się, gdy ludzie mnie pytają, czy nie spędzamy razem za dużo czasu. Nie rozumiem tego pytania. Przecież jak się kogoś kocha, to chce się z nim być przez cały czas! - dodał.

Kolacja, świecie, zachód słońca nad zamarzniętym jeziorem - Wojciech Modest Amaro darował sobie te wszystkie fanaberie. Swoją żonę zdobył jednym sms-em.

Wojciech Modest Amaro jest pierwszym w Polsce szefem kuchni, którego restauracja, Atelier Amaro, już drugi rok z rzędu zdobyła gwiazdkę Michelin. Od dwóch sezonów występuje też jako juror kulinarnego show "Top Chef", a teraz został też szefem kuchni "Hell's Kitchen" (premiera 8 kwietnia o godzinie 20:05 w Polsacie). Życie zawodowe to więc pasmo sukcesów, a życie prywatne?

Pół życia spędziłem na szukaniu drugiej połówki i kiedy ją spotkałem, od razu wiedziałem, że to "ta jedyna". Poznałem ją w restauracji, gdy wyszedłem przywitać gości. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy Agnieszka wyszła, wymienialiśmy SMS-y. Już w drugim ustaliliśmy, że chcemy wziąć ślub - powiedział w rozmowie z "Party Luxe".

Wojciech Modest Amaro, żona Agnieszka Kapif

Niewielu parom udaje się żyć razem i jeszcze razem pracować. Atelier Amaro jest bowiem ich wspólnym projektem. Jak by tego było mało, Agnieszka Amaro jest teraz też menedżerką męża. Jak im się układa współpraca?

Rewelacyjnie! Nie mogłoby być lepiej. Do menedżera trzeba mieć pełne zaufanie, a prawda jest taka, że nikt o moje sprawy lepiej nie zadba niż żona. Jest cały czas blisko mnie. Dziwię się, gdy ludzie mnie pytają, czy nie spędzamy razem za dużo czasu. Nie rozumiem tego pytania. Przecież jak się kogoś kocha, to chce się z nim być przez cały czas! - dodał.

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro, żona, mąż, TOP CHEF, Hell's Kitchen, Piekielna Kuchnia WBF

karo