To miała być skromna, dziewczęca kreacja, ale Emma Watson jeszcze nigdy nie wyglądała tak SEKSOWNIE

Nie jest już tą małą dziewczynką z filmów o "Harrym Potterze".
Olśniewająca Emma Watson Nie jest już tą małą dziewczynką z filmów o "Harrym Potterze" Emma Watson pojawiła się w poniedziałek w Londynie, gdzie wraz z Russellem Crowe i Jennifer Connelly promowała swój najnowszy film "Noe: Wybrany przez Boga". Emma Watson pojawiła się w poniedziałek w Londynie, gdzie wraz z Russellem Crowe i Jennifer Connelly promowała swój najnowszy film "Noe: Wybrany przez Boga". Początkowo wydawało się, że kreacja, którą młoda gwiazda wybrała na tę okazję była bardzo skromna. To było jednak mylne pierwsze wrażenie. Aktorka zdecydowała się założyć białą, jedwabną, ręcznie szytą suknię od amerykańskiego projektanta Ralpha Laurena. Zwiewna kreacja wyglądała na skromną, jednak daleko było jej do takiej. Watson odsłoniła smukłe ramiona i plecy, ale nie tylko. Kiedy zrobiła pierwszy krok, wszyscy wstrzymali oddech. Co za nogi! Watson jest obok Jennifer Lawrence ulubienicą Amerykanów, którzy pokochali ją za rolę Hermiony w serii filmów o "Harrym Potterze". Jej stylem zachwycają się najważniejsze modowe czasopisma i portale internetowe, a ona wygląda równie dobrze w zwykłym, wełnianym swetrze, co w wieczorowej kreacji od znanego domu mody. Jej poniedziałkowa sukienka idealnie pasowała do nietypowego czerwonego dywanu. Zamiast niego podłogę wyłożono fototapetą w morskie fale. Watson na ich tle wyglądała jak prawdziwa bogini. Dziewczęca fryzura, naturalny makijaż i delikatna biżuteria również zrobiły swoje. Emma wyglądała wyjątkowo dziewczęco i "lekko".

Emma Watson pojawiła się w poniedziałek w Londynie, gdzie wraz z Russellem Crowe i Jennifer Connelly promowała swój najnowszy film "Noe: Wybrany przez Boga". Początkowo wydawało się, że kreacja, którą młoda gwiazda wybrała na tę okazję była bardzo skromna. To było jednak mylne pierwsze wrażenie.

Aktorka zdecydowała się założyć białą, jedwabną, ręcznie szytą suknię od amerykańskiego projektanta Ralpha Laurena. Zwiewna kreacja wyglądała na skromną, jednak daleko było jej do takiej. Watson odsłoniła smukłe ramiona i plecy, ale nie tylko. Kiedy zrobiła pierwszy krok, wszyscy wstrzymali oddech. Co za nogi!

Emma WatsonDAVID FISHER/REX/EAST NEWS/David Fisher/REX

Watson jest obok Jennifer Lawrence ulubienicą Amerykanów, którzy pokochali ją za rolę Hermiony w serii filmów o "Harrym Potterze". Jej stylem zachwycają się najważniejsze modowe czasopisma i portale internetowe, a ona wygląda równie dobrze w zwykłym, wełnianym swetrze, co w wieczorowej kreacji od znanego domu mody. Jej poniedziałkowa sukienka idealnie pasowała do nietypowego czerwonego dywanu. Zamiast niego podłogę wyłożono fototapetą w morskie fale. Watson na ich tle wyglądała jak prawdziwa bogini.

Emma WatsonJON FURNISS /INVISION/AP/Jon Furniss

Dziewczęca fryzura, naturalny makijaż i delikatna biżuteria również zrobiły swoje. Emma wyglądała wyjątkowo dziewczęco i "lekko". W takim wydaniu lubimy ją najbardziej. Mocna charakteryzacja (taka jak TUTAJ) nie pasuje do jej subtelnej urody.

Emma WatsonREUTERS/PAUL HACKETT

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
To miała być skromna, dziewczęca kreacja, ale Emma Watson jeszcze nigdy nie wyglądała tak SEKSOWNIE
Zaloguj się
 • serdusia

  Oceniono 79 razy 69

  Na prawdę, ślicznie wyglądała:)

 • warszawianka

  Oceniono 60 razy 48

  To się nazywa: klasa, rasa i sex appeal.

 • forfiter_jr

  Oceniono 32 razy 14

  "Kiedy zrobiła pierwszy krok, wszyscy wstrzymali oddech."
  I się podusili. Szkoda...

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 9

  Te panie na zachodzie maja w sobie cos takiego czego brakuje naszym lafiryndom udajacym gwiazdy. Kobiecosc, skromnosc? Jak ma sie do takiej Emmy np Kozuchowska?

 • snefru

  Oceniono 10 razy 8

  Bogini !!

 • jenpad30

  Oceniono 14 razy 6

  Jest wspaniała :)

 • janinak

  Oceniono 20 razy 4

  o dzisiaj mi poprawiliście humor, najpierw miranda, teraz emma, obie piękne i obie uwielbiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX