Selena Gomez wydała 3 miliony, a Taylor Swift aż 20... Co kupiły?

Gwiazdy mogą sobie pozwolić na bardzo drogie zakupy.

Taylor Swift lubi inwestować pieniądze w nieruchomości i to nie byle jakie nieruchomości. Gwiazda, jak podaje "Showbiz Spy", kupiła dwupoziomowy, bardzo ekskluzywny, apartament w centrum Manhattanu. Gwiazda wydała na niego prawie 20 milionów dolarów. Wcześniej mieszkał tu Peter Jackson. Apartament jest naprawdę wielki - mieści się w nim aż 9 sypialni i osiem łazienek. Do dyspozycji są również luksusowy salon z kominkiem i wielka garderoba. Taylor jest bardzo zadowolona z nowego zakupu, którego dokonała w Nowym Yorku.

Taylor SwiftAP/Mark Humphrey

Selena Gomez również zrobiła sobie drogie zakupy. Za 3 miliony, jak czytamy w "Showbiz Spy", kupiła dom z pięcioma łazienkami. Rodzice Sel niepokoją się, że ten zakup przybliży ją do Justina..., posiadłość znajduje się bowiem w Calabasas. Jak podają media, Sel nie chciała, aby dom stał blisko dawnej posiadłości Justina... Miejmy nadzieję, że Sel zastanowi się, zanim podejmie decyzję o wspólnym życiu.

Jej rodzina martwi się, że Sel zrobi coś szalonego, jak ślub z Justinem. Mówi wszystkim, że wszystko z nią ok, ale ona ciągle myśli o powrocie do niego.

Jak mówią osoby z otoczenia Sel, wszyscy będą się starali uchronić ją od złych kontaktów z Justinem, który może wpłynąć bardzo niekorzystnie na jej samopoczucie.

Selena GomezFot. Reuters

Myślicie, że wielkie domy są dobrą inwestycją?

Mix

Więcej o: