Zagraniczne media w szoku, a Krupa załamana. Chciała wyglądać skromnie, ale flesze "zrujnowały jej sukienkę"

Naprawdę nie zdawała sobie sprawy, że sukienka tak prześwituje?
To flesze zrujnowały Krupie sukienkę? Czy modelka naprawdę nie zdawała sobie sprawy, że sukienka tak prześwituje? "Joanna Krupa bez stanika w prześwitującej sukience na gali charytatywnej" - grzmi Dailymail.co.uk. Modelka broni się, że to flesze "zrujnowały jej sukienkę". Joanna Krupa pojawiła się na charytatywnej gali Humane Society of the United States 60th Anniversary Benefit Gala w Los Angeles. To, co pokazała na ściance, zszokowało nie tylko zagraniczne media, ale nawet ją... "To niestosowne! Joanna Krupa bez stanika w prześwitującej sukience na gali charytatywnej" - grzmi Dailymail.co.uk. I rzeczywiście, jej kreacja nie była zbyt adekwatna do okazji. Modelka przyszła na 60. galę Humane Society of the United States w sukni projektu Michaela Costello. Jak napisała na Facebooku, dopiero na imprezie dowiedziała się, że kreacja odsłania tak wiele. "O mój Boże, paparazzi właśnie powiedzieli mi, że moja sukienka jest prześwitująca! Czy na tym zdjęciu coś widać?" - napisała pod fotką ze zbliżeniem na piersi. Tak, Joanno, widać. Na Twitterze napisała, że "flesze zrujnowały jej sukienkę". Że też musiała mieć takiego pecha...

Joanna Krupa pojawiła się na charytatywnej gali Humane Society of the United States 60th Anniversary Benefit Gala w Los Angeles. To, co pokazała na ściance, zszokowało nie tylko zagraniczne media, ale nawet ją...

"To niestosowne! Joanna Krupa bez stanika w prześwitującej sukience na gali charytatywnej" - grzmi Dailymail.co.uk. I rzeczywiście, jej kreacja nie była zbyt adekwatna do okazji. Modelka przyszła na 60. galę Humane Society of the United States w sukni projektu Michaela Costello. Jak napisała na Facebooku, dopiero na imprezie dowiedziała się, że kreacja odsłania tak wiele.

O mój Boże, paparazzi właśnie powiedzieli mi, że moja sukienka jest prześwitująca! Czy na tym zdjęciu coś widać? - napisała pod fotką ze zbliżeniem na piersi.

Joanna Krupa Facebook.com

Joanna Krupa ROB LATOUR/REX/EAST NEWS/Rob Latour/REX

Tak, Joanno, widać.  Na Twitterze napisała, że "flesze zrujnowały jej sukienkę". Że też musiała mieć takiego pecha...

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Zagraniczne media w szoku, a Krupa załamana. Chciała wyglądać skromnie, ale flesze "zrujnowały jej sukienkę"
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 163 razy 117

  oczywiscie, ze Kupa nie wiedziala o przeswitujacej sukience. te zlote kolka na sutkach to przez przypadek sobie przylepila.

  kogo ona chce oszukac- jako osoba pozbawiona jakiegokolwiek talentu MUSI zwracac uwage na siebie przy pomocy tego co jest jej kapitalem, ciala znaczy sie a najlepiej to sie robi przy pomocy golizny.

  jak wiemy w pruderyjnej hameryce sutek to ZUO wcielone, takiego szumu medialnegoKupa by nie narobila nawet gdyby przyedefilowala po czerwonym dywanie z kalachem zamiast wieczorowej torebki.

 • forfiter_jr

  Oceniono 102 razy 74

  Tap Szpadl pokazała piersi? Nie pierwszy i nie ostatni raz. Hipokrytka.

 • kon.ruchalski

  Oceniono 54 razy 40

  Dlaczego niby niestosowne? Na bal charytatywny każdy przynosi to, co ma najlepszego. Biznesmeni kasę a Dżoana piękne cycki i całą resztę.

 • russel

  Oceniono 103 razy 21

  Apetyczna dupencja. Wszystko ma na miejscu i nie skąpi widoku.

 • qula

  Oceniono 22 razy 16

  w sukience czy bez,kto dba,co tam,to jej powiedzenie

 • lastone

  Oceniono 45 razy -7

  cyce jak z horroru

 • brutal_cyrkiel

  Oceniono 42 razy -20

  A poza tym ona jest stare próchno. 35 lat w "kręgu cywilizacji zachodniej" to tyle samo co 50 u faceta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX