To najseksowniejsza stylizacja Julii Pietruchy! Niby zwykła czarna kreacja, ale...

Aktorka wyglądała niezwykle kusząco.
Najodważniejsza stylizacja Pietruchy! Podczas ceremonii rozdania Wiktorów, aktorka wyglądała niezwykle kusząco. Julia Pietrucha zaskoczyła odważną stylizacją podczas ceremonii rozdania Wiktorów. Miała na sobie elegancką długą czarną sukienkę z ogromnym dekoltem. Julia Pietrucha zaskoczyła odważną stylizacją na Wiktorach. Kto powiedział, że mała czarna musi być nudna? Kiedy zobaczyliśmy Julię Pietruchę na Wiktorach, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w tak seksownej stylizacji. Miała na sobie elegancką długą czarną sukienkę z ogromnym dekoltem. Do kreacji Pietrucha dobrała klasyczne czarne szpilki, włosy zaś pozostawiła rozpuszczone. Aktorce towarzyszył partner, Ian Dow. Gwiazda "Blondynki" zdążyła nas już przyzwyczaić niemal do babcinych stylizacji. Wybierała zazwyczaj stonowane zabudowane lub luźne kreacje. Mamy nadzieję, że to trwała zmiana, bo nie mogliśmy oderwać od niej oczu!

Aktorka zaskoczyła odważną stylizacją na Wiktorach. Kto powiedział, że mała czarna musi być nudna?

Kiedy zobaczyliśmy Julię Pietruchę na Wiktorach, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w tak seksownej stylizacji. Miała na sobie elegancką długą czarną sukienkę z ogromnym dekoltem.

Julia Pietrucha Kapif

Do kreacji Pietrucha dobrała klasyczne czarne szpilki, włosy zaś pozostawiła rozpuszczone.

Julia Pietrucha Kapif

Aktorce towarzyszył partner, Ian Dow.

Julia Pietrucha, Ian Dow Kapif

Gwiazda "Blondynki" zdążyła nas już przyzwyczaić niemal do babcinych stylizacji. Wybierała zazwyczaj stonowane zabudowane lub luźne kreacje. Mamy nadzieję, że to trwała zmiana, bo nie mogliśmy oderwać od niej oczu!

ZOBACZ ZDJĘCIA JULII PIETRUCHY Z WIKTORÓW

Vic

Więcej o: