Mołek do Mlynkovej: Coś tu błysnęło, taki porządny kamień. I tak wydało się, że...

Para zamierza się pobrać.
Mlynkova i Wronka zaręczyli się! Para zamierza się pobrać Halina Mlynkova i Leszek Wronka gościli w niedzielnym "Dzień dobry TVN". Przypadkiem Mlynkova zdradziła, że niedawno się zaręczyła... Halina Mlynkova i Leszek Wronka gościli w niedzielnym "Dzień dobry TVN". Para opowiadała o wspólnej pracy i mieszkaniu na dwa domy - wokalistka dzieli bowiem swoje życie na mieszkanie w Warszawie i w Pradze. Przypadkiem Mlynkova zdradziła, że niedawno się zaręczyła. Prowadząca rozmowę Magda Mołek wypatrzyła na palcu Mlynkovej pokaźną błyskotkę. Coś tu błysnęło, taki porządny kamień. Czy ja to widziałam? - zauważyła. No - odpowiedziała skromnie Mlynkova. No widzisz, taki pierścionek kupuje się kobiecie - powiedziała Mołek do współprowadzącego, Marcina Mellera. Mołek drążyła temat i dopytywała, kiedy para się zaręczyła. To się stało właśnie w Pradze przy nagrywaniu programu TVN - przyznał Leszek Wronka. Mlynkova przyznała, że z powodu ślubu nie zamierza jednak zmieniać miejsca zamieszkania i ciągle dzielić życie na 2 miasta. Na razie taki system się sprawdza. Mój syn Piotrek chodzi tutaj do szkoły podstawowej i tego na razie nie zmienimy. W weekend jeździmy razem do Pragi, jeśli weekend spędza ze mną, jeśli spędza weekend z tatą, sama jadę do Pragi. Para spotyka się od roku. Kilka dni temu nagrywali program dla "DDTVN", w którym oprowadzali po Pradze. To właśnie wtedy się zaręczyli.

Wokalista zdradziła, że zaręczyła się z menedżerem, Leszkiem Wronką.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka gościli w niedzielnym "Dzień dobry TVN". Para opowiadała o wspólnej pracy i mieszkaniu na dwa domy - wokalistka podróżuje między Warszawą a Pragą. Przypadkiem Mlynkova zdradziła, że niedawno się zaręczyła. Prowadząca rozmowę Magda Mołek wypatrzyła na palcu Mlynkovej pokaźną błyskotkę.

Coś tu błysnęło, taki porządny kamień. Czy ja to widziałam? - zauważyła.
No - odpowiedziała skromnie Mlynkova.
No widzisz, taki pierścionek kupuje się kobiecie - powiedziała Mołek do współprowadzącego, Marcina Mellera.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka Kapif

Mołek drążyła temat i dopytywała, kiedy para się zaręczyła.

To się stało właśnie w Pradze przy nagrywaniu programu TVN - powiedział Leszek Wronka.

Mlynkova przyznała, że z powodu ślubu nie zamierza zamieszkać na stałe w jednym mieście.

Mój syn Piotrek chodzi tutaj [w Warszawie - przyp.red.] do szkoły podstawowej i tego na razie nie zmienimy. W weekend jeździmy razem do Pragi, jeśli weekend spędza ze mną, jeśli spędza weekend z tatą, sama jadę do Pragi.

Para spotyka się od roku. Kilka dni temu nagrywali program dla "DDTVN", w którym oprowadzali po Pradze. To właśnie wtedy się zaręczyli. Plotek.pl gratuluje!

Halina Mlynkova i Leszek Wronka Kapif

Vic