Tak wzruszonej Joanny Moro jeszcze nie widzieliśmy. Miała dobry powód

Ocierała oczy.
Wzruszona Joanna Moro Tak wzruszonej Joanny Moro jeszcze nie widzieliśmy. Miała dobry powód Joanna Moro była nominowana do Wiktorów 2013 w kategorii odkrycie roku. Kiedy dowiedziała się o zdobyciu statuetki, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Wzruszenie i łzy szczęścia. Joanna Moro nie poradziła sobie z emocjami podczas odbierania statuetki Wiktora za odkrycie roku. Joanna Moro była nominowana do Wiktorów 2013 w kategorii odkrycie roku. Kiedy dowiedziała się o zdobyciu statuetki, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Już wstając z miejsca z trudem opanowywała emocje. Statuetkę wręczył jej Juliusz Braun. Szczęśliwa aktorka stojący przy mikrofonie ocierała z twarzy łzy wzruszenia.

Wzruszenie i łzy szczęścia. Joanna Moro nie poradziła sobie z emocjami podczas odbierania statuetki Wiktora za odkrycie roku.

Joanna Moro była nominowana do Wiktorów 2013 w kategorii odkrycie roku. Kiedy dowiedziała się o zdobyciu statuetki, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Już wstając z miejsca z trudem opanowywała emocje. Statuetkę wręczył jej Juliusz Braun. Szczęśliwa aktorka stojąc przy mikrofonie ocierała z twarzy łzy wzruszenia.

Na profilu Joanny Moro na Facebooku pojawiły się już pierwsze gratulacje. Plotek.pl też gratuluje! Więcej zdjęć Joanny Moro na gali znajdziecie TUTAJ.

Joanna MoroKapif

alex