Mąż Moro miał dość plotek o romansie żony i Maseraka? Przyszedł na nagranie i dał popis

Co się działo po nagraniu odcinka?
Mąż Moro ma dość plotek o romansie żony Mirosław Szpilewski jest bardzo wyrozumiały... Czy pozwala ukochanej na zbyt wiele? Choć "Taniec z gwiazdami" nie potrzebował dodatkowej reklamy, to plotki o romansie Joanny Moro i Rafała Maseraka z pewnością podsyciły zainteresowanie. Tancerz z opinią playboya zawrócił już w głowie niejednej piękności. Jego urokowi uległa np. Małgorzata Foremniak. Moro od początku śmiała się z tych doniesień, ale to, co działo się między nimi na parkiecie, nasuwało wszystkim wątpliwości. - Jestem mocną osobowością, Rafał jest mocną osobowością, więc wspieramy się, poznajemy. Jest coraz lepiej, bo dochodzimy do pewnej harmonii, już nie tracimy czasu na obrażanie się. Nasz ostatni taniec, rumba, był bardzo trudny. To taniec miłości, namiętności, więc musieliśmy wszystko przejść. I udało się, efekt był piękny. Maserak powiedział mi: "O Boże, jak się cieszę, że napisali, że to Moro pocałowała Maseraka, a nie Maserak Moro" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla Newseria.pl. Nie da się ukryć, że pomiędzy nią a tancerzem jest ogromna chemia. Bardzo dobrze widać to na parkiecie. Moro utrzymuje jednak, że plotki o romansie są wyssane z palca, a mąż wcale nie jest zazdrosny. - Śmieszy mnie, kiedy w mediach piszą, że mój mąż jest zazdrosny, nie pozwala mi występować w "Tańcu z gwiazdami" i chce, żebym jak najszybciej odpadła. Jest zupełnie odwrotnie: to on mnie zawsze wypycha na tę salę. To on namówił mnie, żebym skorzystała z tej propozycji. Miałam wątpliwości, czy znowu angażować się w show-biznes, ale on był moim inspiratorem, inicjatorem. Dowód na to, że Mirosław Szpilewski bardzo wspiera żonę, zobaczyliśmy m.in. w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". Mąż aktorki dał prawdziwy popis czułości i klasy. Nosił ją na rękach i całował przed obiektywami fotografów. Maserakowi natomiast uścisnął dłoń. Myślicie, że jego zachowanie było szczere? A może to tylko PR?

Plotki o romansie Joanny Moro i Rafała Maseraka to ostatnio temat numer jeden. Tabloidy prześcigały się w snuciu teorii na temat problemów Moro i jej męża. Ponoć dopadła ich nuda i rutyna. Moro twardo wszystkiemu zaprzeczała, a na dowód przyprowadziła męża na nagranie ostatniego odcinka programu.

Choć "Taniec z gwiazdami" nie potrzebował dodatkowej reklamy, to plotki o romansie Joanny Moro i Rafała Maseraka z pewnością podsyciły zainteresowanie. Tancerz z opinią playboya zawrócił już w głowie niejednej piękności. Jego urokowi uległa np. Małgorzata Foremniak. Moro od początku śmiała się z tych doniesień, ale to, co działo się między nimi na parkiecie, nasuwało wszystkim wątpliwości (Zobacz te zdjęcia: Romans wisi w powietrzu? "Taniec z gwiazdami" z pewnością zbliża).

Jestem mocną osobowością, Rafał jest mocną osobowością, więc wspieramy się, poznajemy. Jest coraz lepiej, bo dochodzimy do pewnej harmonii, już nie tracimy czasu na obrażanie się. Nasz ostatni taniec, rumba, był bardzo trudny. To taniec miłości, namiętności, więc musieliśmy wszystko przejść. I udało się, efekt był piękny. Maserak mi dzisiaj powiedział: "O Boże, jak się cieszę, że napisali, że to Moro pocałowała Maseraka, a nie Maserak Moro" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla Newseria.pl.

Joanna Moro i Rafał MaserakKapif

Nie da się ukryć, że pomiędzy nią a tancerzem jest ogromna chemia. Bardzo dobrze widać to na parkiecie. Moro utrzymuje jednak, że plotki o romansie są wyssane z palca, a mąż wcale nie jest zazdrosny.

Śmieszy mnie, kiedy w mediach piszą, że mój mąż jest zazdrosny, nie pozwala mi występować w "Tańcu z gwiazdami" i chce, żebym jak najszybciej odpadła. Jest zupełnie odwrotnie: to on mnie zawsze wypycha na tę salę. To on namówił mnie, żebym skorzystała z tej propozycji. Miałam wątpliwości, czy znowu angażować się w show-biznes, ale on był moim inspiratorem, inicjatorem.

Dowód na to, że Mirosław Szpilewski bardzo wspiera żonę, zobaczyliśmy wczoraj po nagraniu odcinka. Mąż aktorki dał prawdziwy popis czułości i klasy. Nosił ją na rękach i całował przed obiektywami fotografów. Maserakowi natomiast uścisnął dłoń.

Joanna Moro i Mirosław SzpilewskiKapif

Joanna Moro i Mirosław SzpilewskiKapif

Joanna Moro, Mirosław Szpilewski i Rafał MaserakWBF

Czy oznacza to, że rzeczywiście lubi Rafała, a może tylko udaje? Jak myślicie?

TUTAJ WIĘCEJ ZDJĘĆ

aga

Więcej o:
Komentarze (12)
Mąż Moro miał dość plotek o romansie żony i Maseraka? Przyszedł na nagranie i dał popis
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 197 razy 121

  Skundlone towarzystwo, jak dla mnie moga sie dymac nawzajem ile wlezie

 • leoncio

  Oceniono 122 razy 96

  Maserak na tym ostatnim zdjęciu tak wygląda jakby ćwiczył atak na WTC

 • t10s

  Oceniono 138 razy 72

  Przecież oni pewnie się tam wszyscy pukają.

 • morgana50

  Oceniono 94 razy 46

  pierwsze edycje TzG były z prawdziwymi gwiazdami ( w znacznej większości ), potem były głównie z celebrytkami, teraz są z "gwiazdeczkami jednego przeboju", które chcą przedłużyć okres swojej popularności choćby o kolejne 5 minut - ŻAŁOSNE I ŻENUJĄCE !!! i żeby wiedzieć o czym mówię - obejrzałam JEDEN, CAŁY odcinek - schizę będę miała przez miesiąc, fujjj...

 • qula

  Oceniono 50 razy 38

  maserak tego kwiatu ma na peczki,po co mu moro.

 • wscibskii

  Oceniono 38 razy 28

  Żałośnie wygląda sytuacja, gdy mąż musi żony pilnować...

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 21

  przez ten program maz moro bezustannie po przyjsciu do domu pierwsze co robi to otwiera szafy...nie zeby był podejrzliwy...

 • n5

  Oceniono 22 razy 14

  Moro jest taka...aseksualna. Widzę, że tym razem wygląda naprawdę kobieco ma super makijaż, ale ogólnie ta kobieta nie ma tego "czegoś" w sobie. Scenarzyści tanca z gwiazdami chcą nakręcić oglądalność więc puszczają w obieg plotki o romansie i zdradach, a tak serio to ta Moro niczym człowieka nie przyciąga. Ma aseksualny głos do tego.

  a pani prowadząca wywiad ma ładne usta!

 • wilda

  Oceniono 2 razy 2

  Trzymanie się za ręce wśród tłumu,to już romans?
  Joanno,nie strój takich min przy wywiadach,bądź naturalna.Poza tym OK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX