Marta Grycan tym razem zasłoniła brzuch, ale za to założyła...

Znów kusiła.
Marta Grycan znów kusi! Zrobiła sesję, którą chwaliła się na Instagramie Marta Grycan zrobiła sobie sesję, którą pochwaliła się na Instagramie. Miała na sobie mocno obcisłe jeansy. Były tak opięte, że niemal wbijały się w jej figurę. "#Sexy #wysokie obcasy #jeansy" - takimi hashtagami Grycanka podpisała swój strój. Co miała na sobie? Marta Grycan ostatnio zaskoczyła fanów, kiedy założyła odważny komplet odsłaniający brzuch. Na kolejne spotkanie promocyjne swojej książki "Dziennik smaków" w Empiku w Katowicach znów założyła kusą bluzkę, jednak miała pod nią body. Ale nie martwcie się - zostawiła coś dla fanów swojej figury. Tym razem miała na sobie wyjątkowo obcisłe jeansy. Spodnie były tak opięte, że niemal wbijały się w figurę celebrytki. Miały także modne swego czasu rozcięcie na kolanie. Marta Grycan zrobiła sobie sesję, którą pochwaliła się na Instagramie. Do stroju dobrała szpilki na niebotycznych obcasach - jak wynika tagów - Od Christiana Louboutina. Marta Grycan nie należy do osób skromnych. Własne zdjęcia otagowała m.in. słowem "sexy" i "glam". "#my #new #culinary #book #DziennikSmakow #launch #tour #Katowice #glam #green #leather #crop #top #jbrand #jeans #ChristianLouboutin #SoKate #redsole #sexy #high #heels" - napisała pod zdjęciem. Przypomnijmy, że na poprzednie spotkanie również w Empiku Marta Grycan założyła bardzo odważny ażurowy komplet z bluzką odsłaniającą brzuch (Marta Grycan promuje książkę z gołym brzuchem!). Grycanka dodała teraz jeszcze więcej zdjęć tego stroju. "I feel so #summer with my #sunfx #tan" - podpisała. Komentarze internautów na temat tamtego stroju Grycanki nie były przychylne.

#Sexy #wysokie obcasy #jeansy - takimi hashtagami Grycanka podpisała swój strój. Co miała na sobie?

Marta Grycan ostatnio zaskoczyła fanów, kiedy założyła odważny komplet odsłaniający brzuch. Na kolejne spotkanie promocyjne swojej książki "Dziennik smaków" w Empiku w Katowicach znów założyła kusą bluzkę, jednak miała pod nią body. Ale nie martwcie się - zostawiła coś dla fanów swojej figury. Tym razem miała na sobie wyjątkowo obcisłe jeansy. Spodnie były tak opięte, że niemal wbijały się w figurę celebrytki. Miały także modne swego czasu rozcięcie na kolanie. Marta Grycan zrobiła sobie sesję, którą pochwaliła się na Instagramie.

Marta GrycanInstagram.com/Marta Grycan

Marta GrycanInstagram.com/MartaGrycan

Do stroju dobrała szpilki na niebotycznych obcasach - jak wynika tagów - Od Christiana Louboutina. Marta Grycan nie należy do osób skromnych. Własne zdjęcia otagowała m.in. słowem "sexy" i "glam".

#my#new#culinary#book#DziennikSmakow#launch#tour#Katowice#glam#green#leather#crop#top#jbrand#jeans#ChristianLouboutin#SoKate#redsole#sexy#high#heels - napisała pod zdjęciem.

Marta GrycanInstagram.com/MartaGrycan

Przypomnijmy, że na poprzednie spotkanie również w Empiku Marta Grycan założyła bardzo odważny ażurowy komplet z bluzką odsłaniającą brzuch (Marta Grycan promuje książkę z gołym brzuchem!). Grycanka dodała teraz jeszcze więcej zdjęć tego stroju.

I feel so #summer with my #sunfx#tan - podpisała.

Marta GrycanIsntagram.com/Marta Grycan

Komentarze internautów na temat tamtego stroju Grycanki nie były przychylne.

Marta GrycanIsntagram.com/Marta Grycan

A Wam jak podobają się jej bardzo obcisłe jeansy?

Vic