Natalia Siwiec wyglądała pięknie, ale to nie na niej skupiła się cała uwaga. Wszyscy patrzyli na jej siostrę Malwinę!

Siostry Siwiec przyszły razem na otwarcie salonu Bizuu.

Malwina Siwiec, która wcześniej nie chciała się pokazywać publicznie, od rozpoczęcia reality show o swojej siostrze zaczęła pojawiać się z nią na celebryckich imprezach. Przyszła razem z nią na otwarcie nowego butiku w Galerii Mokotów. I skradła jej całą uwagę!

Może jeszcze nie jak "ryba w wodzie", ale Malwina wydawała się czuć swobodnie przed obiektywami fotoreporterów. Nie odstępowała starszej siostry na krok, ale chętnie pozowała też sama na tle wiosennej kolekcji marki Bizuu. Obie w pastelowych, dziewczęcych sukienkach, prezentowały się naprawdę uroczo. Nie da się jednak ukryć, że młodsza siostra Siwiec wywołała na imprezie duże większe zamieszanie niż modelka. Wyglądała lepiej?

Malwina Siwiec i Natalia Siwiec Kapif

Malwina Siwiec i Natalia Siwiec Kapif

 

To pierwsze wspólne wyjście Natalii z Malwiną. Chociaż parę tygodni temu wszyscy myśleli, że przyszły razem na pokaz mody, to wtedy Siwiec zabrała na wydarzenie swoją przyjaciółkę. (Zobacz: Natalia Siwiec przyszła na pokaz mody z siostrą?). Co więcej celebrytka mówiła wtedy, że Malwina nie jest typem człowieka, który lubi wyjścia przed kamery. Jak widać po programie "Enjoy the view, love Natalia", w którym pojawia się Malwina, nabrała ona śmiałości do wielkich wyjść z popularną siostrą. Kto wie, może niedługo zobaczymy je razem na pokazie mody czy na gali?

Myślicie, że Malwina też znajdzie swoje miejsce w polskich show-biznesie? Przypomnijmy, że młodsza siostra Siwiec jest wizażystką z licznymi sukcesami na koncie. Prowadzi też bloga, gdzie prezentuje swoje fantazyjne make-upy.

majk

Więcej o: