Niespodziewane wyznanie Gwyneth Paltrow: Z sercem przepełnionym smutkiem zdecydowaliśmy się z mężem na separację

Mają dwoje dzieci.
Gwyneth Paltrow w separacji z mężem! Mają dwoje dzieci. Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin nie są już razem. "Z sercem przepełnionym smutkiem, zdecydowaliśmy się na separację" - napisała aktorka na swoim blogu Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin nie są już razem. "Z sercem przepełnionym smutkiem, zdecydowaliśmy się na separację" - napisała we wtorek aktorka na swoim blogu. Szturmowana przez internautów strona z blogiem błyskawicznie zawiesiła się. Gwyneth Paltrow i Chris Martin, lider rockowej grupy Coldplay, byli małżeństwem od 5 grudnia 2003 roku. Niedawno świętowali dziesięciolecie swojego związku. Tym większym zaskoczeniem była decyzja, jaką Gwyneth Paltrow ogłosiła na swoim blogu. Aktorka podała również uzasadnienie tej trudnej decyzji. "Ciężko pracowaliśmy przez ponad rok, żeby było dobrze, czasami razem, czasami oddzielnie, żeby się przekonać, co jest możliwe między nami i doszliśmy do wniosku, że chociaż bardzo się kochamy, pozostaniemy w separacji" - czytamy. "Mimo to jesteśmy i zawsze będziemy rodziną, a pod wieloma względami jesteśmy sobie teraz bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze i przede wszystkim jesteśmy rodzicami dwojga niesamowicie wspaniałych dzieci i prosimy, by ich oraz nasza prywatność była uszanowana w tym trudnym dla nas momencie. Zawsze chroniliśmy prywatność naszego związku i mamy nadzieję, że uda nam się robić to nadal, nie będąc już razem". Nie wiemy, czy oznacza to wstęp do rozwodu czy tylko przejściowy kryzys w związku. Gwyneth Paltrow i Chris Martin mają dwoje dzieci: 10-letnią Apple Blythe Alison i 8-letniego Mosesa Bruce'a Anthony'ego.

Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin nie są już razem. "Z sercem przepełnionym smutkiem, zdecydowaliśmy się na separację" - napisała we wtorek aktorka na swoim blogu. Szturmowana przez internautów strona z blogiem błyskawicznie zawiesiła się.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin, lider rockowej grupy Coldplay, byli małżeństwem od 5 grudnia 2003 roku. Niedawno świętowali dziesięciolecie swojego związku. Tym większym zaskoczeniem była decyzja, jaką Gwyneth Paltrow ogłosiła na swoim blogu.

Z sercem przepełnionym smutkiem zdecydowaliśmy się na separację.

Aktorka podała również uzasadnienie tej trudnej decyzji.

Ciężko pracowaliśmy przez ponad rok, żeby było dobrze, czasami razem, czasami oddzielnie, żeby się przekonać, co jest możliwe między nami i doszliśmy do wniosku, że, chociaż bardzo się kochamy, pozostaniemy w separacji - czytamy. - Mimo to jesteśmy i zawsze będziemy rodziną, a pod wieloma względami jesteśmy sobie teraz bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze i przede wszystkim jesteśmy rodzicami dwojga niesamowicie wspaniałych dzieci i prosimy, by ich oraz nasza prywatność była uszanowana w tym trudnym dla nas momencie. Zawsze chroniliśmy prywatność naszego związku i mamy nadzieję, że uda nam się robić to nadal nie będąc już razem.

Nie wiemy, czy oznacza to wstęp do rozwodu, czy tylko przejściowy kryzys w związku. Gwyneth Paltrow i Chris Martin mają dwoje dzieci: 10-letnią Apple Blythe Alison i 8-letniego Mosesa Bruce'a Anthony'ego.

Gwyneth Paltrow SOLARPIX / PR PHOTOS/Solarpix / PR Photos

Gwyneth Paltrow Goop.com

 

alex