Anja Rubik w białych kozaczkach?! Takiej jej nie znamy! Zagrała dresiarę w teledysku Masłowskiej

Będzie hit?

O tym teledysku będzie naprawdę głośno. Dorota Masłowska występująca pod pseudonimem artystycznym Mister D zaprosiła bowiem do współpracy przy nim Anję Rubik. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, w końcu modelki w klipach muzycznych to norma, ale tu standardowych scen z pięknością wijącą się na kanapie raczej nie zobaczycie...

Dorota Masłowska, która niedawno ogłosiła Polakom, że zamiast pisać będzie teraz śpiewać, znalazła świetny patent na promocję swojej nowej płyty pt. "Społeczeństwo jest niemiłe" wydanej pod pseudonimem artystycznym Mister D. Do współpracy przy teledysku do piosenki "Chleb" zaprosiła Anję Rubik. I Masłowska, i Rubik, grają w nim dresiary. Modelka w białych kozakach, kabaretkach, tandetnym futerku i wulgarnym makijażu idealnie wpasowuje się w kiczowaty klimat klipu.

Anja RubikYoutube.com

Anja RubikYoutube.com

Anja RubikYoutube.com

Oprócz Rubik w teledysku pojawiły się także inne osobistości ze świata kultury i show-biznesu: Janusz Chabior, Maciej Nowak, Jakub Żulczyk i Kuba Wandachowicz. Modelka na swoim Instagramie napisała natomiast, że nie mogła się doczekać efektów pracy z Masłowską.

Rubik Instagram.com

Będzie hit? Tego nie wiemy. Z całą pewnością jednak o tym teledysku będzie się mówić wszędzie. Zobaczcie cały klip.

aga