Lady GaGa odpowiada Demi Lovato: Mój występ to jedynie sceniczny teatr

Gwiazda odpowiedziała na gorący komentarz koleżanki.
Lady GaGa odpowiada Demi Lovato Mój występ to jedynie sceniczny teatr - tłumaczy wokalistka. Demi Lovato oskarżyła Lady GaGę o promowanie bulimii. Podczas jednego z koncertów na wokalistkę zwymiotowała jej tancerka. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na słowa krytyki. - Sama również walczyłam z zaburzeniami odżywiania przez ponad dziesięć lat, dlatego traktuję temat bardzo poważnie, w szczególności, jeśli chodzi o inne osoby. Obserwowałam walkę Demi i jestem z niej dumna, dlatego zapewniam, że mój występ miał mieć zupełnie inny wydźwięk. Nie miał on nic wspólnego z bulimią, to był jedynie sceniczny teatr. Jestem dumna z tego show, dlatego mi przykro, że wiele osób odebrało je negatywnie - twierdzi Gaga, której słowa cytuje "Toronto Sun". Sądzicie, że kryją się za tym przeprosiny?

Demi Lovato oskarżyła GaGę o promowanie bulimii. Podczas jednego z koncertów na GaGę zwymiotowała jej tancerka. Ma słowa krytyki odpowiedziała GaGa, która zapewniła, że nie jest tak, jak wyobraża sobie to Demi. Słowa gwiazdy przytacza "Toronto Sun":

Sama również walczyłam z zaburzeniami odżywiania przez ponad dziesięć lat, dlatego traktuję temat bardzo poważnie, w szczególności, jeśli chodzi o inne osoby. Obserwowałam walkę Demi i jestem z niej dumna, dlatego zapewniam, że mój występ miał mieć zupełnie inny wydźwięk. Nie miał on nic wspólnego z bulimią, to był jedynie sceniczny teatr. Jestem dumna z tego show, dltaego mi przykro, że wiele osób odebrało go negatywnie.

Sądzicie, że kryją się za tym przeprosiny?

Lady GaGa, Demi Lovato AP/Screen z YouTube.com

Dobre wytłumaczenie?

Mix