"Daniel Craig zarabia miliony za film, a jego brat 75 zł za godzinę". Zobaczyliśmy te zdjęcia i nadal jesteśmy w szoku!

"Mój brat uważa mnie za dziwaka".
Brat Daniela Craiga "Mój brat uważa mnie za dziwaka". Pozuje jako alternatywny model Mroczny makijaż pod oczami, nastroszone włosy i zbuntowany wzrok - tak wygląda Harry Craig, "alternatywny" model i przyrodni brat znanego aktora Daniela Craiga. Ma 23 lata, jest przyrodnim bratem filmowego Jamesa Bonda, Daniela Craiga i pozuje jako "alternatywny" model. Co to znaczy? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia! Mroczny makijaż pod oczami, nastroszone włosy i zbuntowany wzrok - tak wygląda Harry Craig, "alternatywny" model i jednocześnie przyrodni brat znanego aktora Daniela Craiga. Co to znaczy, że jest modelem "alternatywnym"? - Pozuje nago do różnych publikacji, do zdjęć o charakterze fetyszystycznym oraz jako model "spoza głównego nurtu" - czytamy na Dailymail.co.uk. Funkcjonowanie poza "głównym nurtem" przekłada się również na stawki. Daniel Craig za dwukrotne zagranie najsłynniejszego szpiega na świecie zainkasował prawie 180 milionów zł, jednak jego przyrodni brat nie może liczyć na takie wynagrodzenie. Wynajęcie "alternatywnego" modela kosztuje 75-80 złotych za godzinę plus koszty podróży. - Zlecenia przyjmuje wyłącznie wtedy, kiedy zapewniony jest zwrot kosztów podróży, ponieważ, jak twierdzi, "nie stać go, żeby wszędzie dojechać" - czytamy na stronie Mirror.co.uk. Poza tym, tylko "zwykłe", to znaczy mroczne zdjęcia kosztują 90 zł. Kiedy fotograf życzy sobie zdjęcie nagiego modela, lub zdjęcia mają mieć charakter fetyszystyczny, stawka wzrasta odpowiednio do 125 i 150 zł za godzinę. Harry Craig zdaje sobie sprawę ze swojej "alternatywnej" urody, która zresztą idealnie pasuje do charakteru zdjęć. - Wyglądam jak włóczęga... Patrząc na mnie, zapewne nie uwierzyłbyś, że jestem modelem - czytamy wypowiedź Craiga na cytowanym portalu. Z samego pozowania za takie stawki trudno mu się utrzymać, więc na co dzień pracuje jako barman. Jego wielkim hobby jest zbieranie masek gazowych.

Ma 23 lata, jest przyrodnim bratem filmowego Jamesa Bonda, Daniela Craiga i pozuje jako "alternatywny" model. Co to znaczy? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia!

Mroczny makijaż pod oczami, nastroszone włosy i zbuntowany wzrok - tak wygląda Harry Craig, "alternatywny" model i jednocześnie przyrodni brat znanego aktora Daniela Craiga. Co to znaczy, że jest modelem "alternatywnym"?

Pozuje nago do różnych publikacji, do zdjęć o charakterze fetyszystycznym oraz jako model "spoza głównego nurtu" - czytamy na Dailymail.co.uk.

Harry CraigScreen z Facebook.com

Funkcjonowanie poza "głównym nurtem" przekłada się również na stawki. Daniel Craig za dwukrotne zagranie najsłynniejszego szpiega na świecie zainkasował prawie 180 milionów zł, jednak jego przyrodni brat nie może liczyć na takie wynagrodzenie. Wynajęcie "alternatywnego" modela kosztuje 75-80 złotych za godzinę plus koszty podróży.

Daniel Craig zarabia miliony za film, a jego brat 75 zł za godzinę - czytamy na Dailymail.co.uk.
Zlecenia przyjmuje wyłącznie wtedy, kiedy zapewniony jest zwrot kosztów podróży, ponieważ, jak twierdzi, "nie stać go, żeby wszędzie dojechać." - czytamy na stronie Mirror.co.uk.

Poza tym, tylko "zwykłe", to znaczy mroczne zdjęcia kosztują 90 zł. Kiedy fotograf życzy sobie zdjęcie nagiego modela, lub zdjęcia mają mieć charakter fetyszystyczny, stawka wzrasta odpowiednio do 125 i 150 zł za godzinę.

Harry Craig zdaje sobie sprawę ze swojej "alternatywnej" urody, która zresztą idealnie pasuje do charakteru zdjęć.

Wyglądam jak włóczęga... Patrząc na mnie, zapewne nie uwierzyłbyś, że jestem modelem - czytamy wypowiedź Craiga na cytowanym portalu.

Z samego pozowania za takie stawki trudno mu się utrzymać, więc na co dzień pracuje jako barman. Jego wielkim hobby jest zbieranie masek gazowych.

Nie proście mnie, żebym wam pokazał moje maski gazowe, chociaż... moi rodzice myślą, że jestem dziwakiem, mój brat uważa, że jestem dziwakiem, a ja to uwielbiam.

Harry CraigScreen z Facebook.com

alex