Przetakiewicz pierwszy raz o rozstaniu z Kulczykiem: Piszą, że nie rozmawiamy ze sobą. To...

"Mają mnóstwo pięknych wspomnień".

"Wiele nas łączy. Mamy mnóstwo pięknych wspomnień" - powiedziała Joanna Przetakiewicz o Janie Kulczyku w wywiadzie dla "Gali". To jej pierwsza oficjalna wypowiedź dotycząca związku, który rozpadł się w ubiegłym roku.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk poznali się w 2005 roku na przyjęciu u wspólnej znajomej, byli razem do 2013 roku. Dyrektor kreatywna La Manii jak dotąd nie komentowała ani pogłosek o kryzysie w związku, ani późniejszego rozstania z najbogatszym Polakiem. W najnowszym numerze "Gali" wreszcie przerwała milczenie.

Wiele nas łączy. Mamy mnóstwo pięknych wspomnień. Niektóre media piszą, że nie witamy się ze sobą, że ze sobą nie rozmawiamy. To wymysły. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy bardzo się szanują. Wzajemny szacunek - to ostatecznie jest sprawdzian klasy człowieka - powiedziała o Kulczyku.

Zdradziła również, dlaczego się rozstali.

Ogromne tempo życia i jeszcze większe nasze temperamenty - wyjaśniła.

Joanna Przetakiewicz, Jan KulczykKAPiF

W wywiadzie wróciła również do okresu małżeństwa. Joanna Przetakiewicz była w związku małżeńskim przez 14 lat i ma trzech synów.

Oczywiście, że był. Jednak nie można powiedzieć, że miłość się nie udaje. Miłość udaje się zawsze. Tylko czasem się po prostu wyczerpuje. Cudownie było mi, kiedy byłam żoną, to wspaniały czas w moim życiu. Wyszłam za mąż, kiedy miałam 20 lat, po dwóch latach bycia razem. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 21 lat, byłam wtedy na studiach, później na aplikacji radcowskiej, w międzyczasie miałam już swój biznes, jeden, drugi, kolejny. W tym czasie niesamowicie się zmieniłam. Rozstałam się z mężem po 14 latach małżeństwa, kiedy byłam już kompletnie inną osobą.

W wywiadzie kilkakrotnie wspominała, jak bardzo ważna jest dla niej rodzina.

Moja rodzina jest dla mnie ogromnym wsparciem. Bez nich, bez ich miłości, nie byłabym sobą. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ukochanych synów i fantastycznych przyjaciół, których mam od lat. Dbamy o siebie bardzo. I uwielbiam to.

Z wywiadu dowiadujemy się także, jakich mężczyzn Joanna Przetakiewicz ceni najbardziej.

Muszę mieć mężczyznę, przy którym czuję się kobieco, który pomoże mi w pewnych rzeczach, któremu mogę powiedzieć: słuchaj, nie daję sobie z tym rady, pomóż mi (...). Kobiety potrzebują męskiego ramienia. Mężczyzna, jak Mistrz z powieści Bułhakowa, po prostu wie, co i kiedy należy robić. Nie trzeba go o nic prosić ani mu tłumaczyć.

Obecnie Joanna Przetakiewicz jest jurorką w programie "Project Runway" w którym oceniani są młodzi kandydaci na projektantów. Jednak dyrektorka La Manii nie obawia się konkurencji.

Nie mam takiego lęku w sobie. Wręcz przeciwnie - jeżeli znajdę kogoś utalentowanego, to wiem, jak mu pomóc.

Joanna PrzetakiewiczWBF

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Przetakiewicz pierwszy raz o rozstaniu z Kulczykiem: Piszą, że nie rozmawiamy ze sobą. To...
Zaloguj się
 • warszawianka

  Oceniono 242 razy 216

  Starym dobrym zwyczajem jest, aby o byłych mówić dobrze. Nic tak człeka nie kompromituje jak publiczne pranie brudów. Podoba mi się to, jak Pani Joanna mówi o swoich byłych mężczyznach.

 • art_102

  Oceniono 139 razy 121

  Jak może mówić źle o swoim szefie? W końcu la Mania to jedna ze spółek Kulczyka, a nie sądzę zeby cos się zmieniło, bo raczej na tych bielach więcej wydaje niż zarabia, a czynsz w Harodsie płacić trzeba. Po raz pierwszy poprawnie podano, Przetakiewicz jest dyrektorem artystycznym, a nie właścicielem, i nie projektantem.

 • fanizymiko

  Oceniono 114 razy 74

  Jak można nazwać związek dr Jana z Przetakiewicz?

  Kuriozalna inwestycja:)))

 • pani_malowana

  Oceniono 137 razy 67

  Cwana i kuta na cztery łapy pańcia. Celowo przywołuje piękne wspomnienia i dorzuca dobre słowo na temat eks sponsora z banalnego powodu: Przetakiewicz jest zadłużona na maxa. To BANKRUTKA zgrywająca się na milionerkę. Ten artykuł to S.O.S. do Kulczyka "pospłacaj moje długi bo tonę". Kredyt w banku 11 mln pln + odsetki spłacić trzeba, a drogie hobby modowe bez zastrzyku gotówki nie da rady. MANIA już zrujnowała finansowo Przetakiewicz, Kulczyk bądź dżentelmenem z gestem i POSPŁACAJ DŁUGI SWOJEJ EKS UTRZYMANKI, a na najbliższym pokazie kolekcji Joasia nie omieszka Ci podziękować w błysku fleszy :)

 • multitroll

  Oceniono 72 razy 56

  Wg Chinczykow,po to mamy dwoje uszu zeby sluchac dwa razy wiecej niz mowic,poniewaz mamy tylko jedne usta.Wg innych milczenie jest zlotem,Pani Przetakiewicz by byla nienormalna zeby mowic cokolwiek zlego - nie oplaca sie jej to! W razie naglej potrzeby moze liczyc na pomoc przyjaciela.

 • Miranda Sin Mas

  Oceniono 39 razy 7

  Jesli to co ma na sobie to jedna z jej kreacji to wpolczuje gustu.Wygada w tym worku zalosnie

 • Oceniono 5 razy -1

  Tragedia, co kilka lat zmiana partnerów i jaka sie dorabia filozofię... brrr... obrzydliwe, a kobieta niegdyś piękna zmieniła się w nijaką!

 • Oceniono 13 razy -3

  Wnuczka rozstała się z dziadziem? Co w tym dziwnego. Pewnie dziadzio zapisałeś na portal randkowy 70+

 • salona

  Oceniono 15 razy -3

  Zmija. Udzielajac wywiadu , po zlosci, wybrala zdjecia na ktorych Kluczyk taaak zle wyglada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX