Karolak potwierdza: Gośka jest w ciąży! A Englert: Pani Kożuchowska dostarczyła dokument...

Co jeszcze powiedzieli?
Kożuchowska wciąż milczy Sensacyjne informacje na temat ciąży aktorki potwierdzają Englert i Karolak Małgorzata Kożuchowska nadal nie potwierdziła doniesień o swojej ciąży. Zrobili to jednak już wszyscy jej współpracownicy. Tym razem wygadali się Jan Englert i Tomasz Karolak. - Pani Kożuchowska dostarczyła dokument od lekarza zwalniający ją z podróży samolotem. W sztuce podczas wyjazdu do Ameryki zastąpi ją prawdopodobnie Edyta Olszówka - powiedział Englert, dyrektor Teatru Narodowego w rozmowie z "Fleszem". Bardziej entuzjastycznie do macierzyństwa Kożuchowskiej podchodzi jej kolega z planu "Rodzinki.pl". - Uważam, że to wielkie szczęście, że Gośka jest w ciąży! Będzie znakomitą mama, bardzo wyrozumiałą - zdradza Karolak. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości. Gratulacje!

Małgorzata Kożuchowska nadal nie potwierdziła doniesień o swojej ciąży, zrobili jednak to już wszyscy z otoczenia aktorki. Tym razem wygadali się Jan Englert i Tomasz Karolak.

Nigdy nie mówiła dużo na temat swojego życia prywatnego, dziś więc również się od tego wstrzymuje. Jednak ciążę Małgorzaty Kożuchowskiej co rusz potwierdza ktoś z branży. Najpierw zrobił to rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki (Zobacz: Kożuchowska nie potwierdziła tego, że jest w ciąży, ale rzecznik TVP powiedział, że...), teraz Jan Englert i kolega z planu "Rodzinki.pl", Tomasz Karolak.

Pani Kożuchowska dostarczyła dokument od lekarza zwalniający ją z latania samolotem. W sztuce podczas wyjazdu do Ameryki zastąpi ją prawdopodobnie Edyta Olszówka - powiedział Englert, dyrektor Teatru Narodowego w rozmowie z "Fleszem".

Małgorzata Kożuchowska WBF

Bardziej entuzjastycznie do sprawy podchodzi Tomasz Karolak.

Uważam, że to wielkie szczęście, że Gośka jest w ciąży! Będzie znakomitą mama, bardzo wyrozumiałą - zdradza we "Fleszu".

Tomasz Karolak Kapif

Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości. Gratulacje!

 

aga