Kożuchowska nie potwierdziła tego, że jest w ciąży, ale rzecznik TVP powiedział, że...

Postać grana przez aktorkę nie zajdzie w ciążę.
Kożuchowska jest w ciąży? Kożuchowska nie potwierdziła tego, że jest w ciąży, ale rzecznik TVP... Stan błogosławiony Małgorzaty Kożuchowskiej miał być tajemnicą, ale rzecznik TVP najwyraźniej się wygadał, mówiąc "ukrywaniu" przed kamerą ciąży aktorki. Stan błogosławiony Małgorzaty Kożuchowskiej miał być jedną z najbardziej skrywanych tajemnic w show-biznesie. Miał być, bo rzecznik prasowy TVP najwyraźniej właśnie się wygadał. Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży. Sama aktorka konsekwentnie milczała. Wygląda jednak na to, że rzecznik TVP niechcący się wygadał. Zapytany o to, jak producenci serialu "Rodzinka.pl", w którym gra (zdjęcia potrwają od maja do lipca), zamierzają poradzić sobie z jej odmienionym stanem i czy szykują jakieś zmiany w scenariuszu, powiedział: - Oczywiście odtwórczyni głównej roli się nie zmienia. Natalię zagra Małgorzata Kożuchowska. Główna bohaterka nie będzie w ciąży - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP. Zapytany przez dziennikarza, jak producenci zamierzają ukryć ciążę aktorki, zdradził: To są już słodkie tajemnice produkcji. Niech widz się domyśla, a potem sam zobaczy. Tym samym potwierdził najwyraźniej, że Kożuchowska jest w ciąży. Aktorka podsyciła plotki, kiedy na rozdaniu Orłów, pojawiła się w bardzo luźnej sukience. Mimo że fotoreporterzy na nią polowali, spod zwojów materiału nie dało się dojrzeć brzuszka ciążowego (Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży. Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...). Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości. Aktorka ma 42 lata. To będzie jej pierwsze dziecko.

Stan błogosławiony Małgorzaty Kożuchowskiej miał być jedną z najbardziej skrywanych tajemnic w show-biznesie. Miał być, bo rzecznik prasowy TVP najwyraźniej właśnie się wygadał.

Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o tym, że Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży. Sama aktorka konsekwentnie milczała. Wygląda jednak na to, że rzecznik TVP niechcący się wygadał. Zapytany o to, jak producenci serialu "Rodzinka.pl", w którym gra (zdjęcia potrwają od maja do lipca), zamierzają poradzić sobie z jej odmienionym stanem i czy szykują jakieś zmiany w scenariuszu, powiedział:

Oczywiście odtwórczyni głównej roli się nie zmienia. Natalię zagra Małgorzata Kożuchowska. Główna bohaterka nie będzie w ciąży - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.

Małgorzata Kożuchowska Kapif

Zapytany przez dziennikarza, jak producenci zamierzają ukryć ciążę aktorki, zdradził:

To są już słodkie tajemnice produkcji. Niech widz się domyśla, a potem sam zobaczy.

Tym samym potwierdził najwyraźniej, że Kożuchowska jest w ciąży. Aktorka podsyciła plotki, kiedy na rozdaniu Orłów, pojawiła się w bardzo luźnej sukience. Mimo że fotoreporterzy na nią polowali, spod zwojów materiału nie dało się dojrzeć brzuszka ciążowego (Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży.  Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...). Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości. Aktorka ma 42 lata. To będzie jej pierwsze dziecko.

Plotek.pl gratuluje!

Małgorzata Kożuchowska WBF

Vic