Romans wisi w powietrzu? "Taniec z gwiazdami" z pewnością zbliża

Czyżby pomiędzy gwiazdami a tancerzami narodziło się coś więcej niż tylko sympatia?
Romans wisi w powietrzu? "Taniec z gwiazdami" z pewnością zbliża Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że taniec zbliża. Wybuchu uczuć, które mogą przerodzić się w coś więcej nie zabrakło w "Tańca z gwiazdami". Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że taniec zbliża. Wybuchu uczuć, które mogą przerodzić się w coś więcej nie zabrakło także w nowej edycji "Dancing with the stars". Tego, że Rafał Maserak jest świetnym tancerzem i dobrym nauczycielem, dowiódł już wielokrotnie. Wszem i wobec wiadomo też, że ma wyjątkowo gorąca krew i trudno mu się oprzeć urokom płci przeciwnej. Nie inaczej jest w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami". Pomiędzy nim a Joanną Moro nawiązała się nić sympatii. Wiele wskazuje na to, że tych dwoje łączy także namiętność. Przynajmniej w tańcu. W ostatnim odcinku para zaprezentowała się w gorącej rumbie. Dolali oliwy do ognia, kiedy na parkiecie niemal się pocałowali. Ale spokojnie, pary nie łączy nic poza wielką sympatią - Joanna Moro ma męża, a Rafał Maserak dziewczynę. Dużą sympatię widać także pomiędzy Jackiem Rozenkiem a jego partnerką Magdaleną Soszyńską-Michno. Para zatańczyła cha-chę. Na parkiecie również było gorąco. Sympatią darzą się także Aneta Zając i jej partner, Stefano Terrazzino. Tym razem zatańczyli walca wiedeńskiego. Do pocałunków co prawda nie doszło, ale w trakcie tańca aktorka obdarzyła go czułym gestem. W kuluarach plotkuje się, że mają się ku sobie i bardzo się do siebie zbliżyli. W ich przypadku rzeczywiście coś może być na rzeczy. Na próbach z sali, gdzie ćwiczą, dochodzi śmiech. Innym parom zdarza się pokłócić, podnieść na siebie głos. Im nigdy. Czasem wyskakują razem na kawę albo lunch. Stali się sobie bliscy. Na parkiecie widać między nimi porozumienie dusz - powiedział informator w "Na żywo".

Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że taniec zbliża. Wybuchu uczuć, które mogą przerodzić się w coś więcej nie zabrakło także w nowej edycji "Dancing with the stars".

Tego, że Rafał Maserak jest świetnym tancerzem i dobrym nauczycielem, dowiódł już wielokrotnie. Wszem i wobec wiadomo też, że ma wyjątkowo gorąca krew i trudno mu się oprzeć urokom płci przeciwnej. Nie inaczej jest w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami". Pomiędzy nim a Joanną Moro nawiązała się nić sympatii. Wiele wskazuje na to, że tych dwoje łączy także namiętność. Przynajmniej w tańcu. W ostatnim odcinku para zaprezentowała się w gorącej rumbie. Dolali oliwy do ognia, kiedy na parkiecie niemal się pocałowali. Ale spokojnie, pary nie łączy nic poza wielką sympatią - Joanna Moro ma męża, a Rafał Maserak dziewczynę.

Joanna Moro, Rafał Maserak Kapif

Dużą sympatię widać także pomiędzy Jackiem Rozenkiem a jego partnerką Magdaleną Soszyńską-Michno. Para zatańczyła cha-chę. Na parkiecie również było gorąco.

Jacek Rozenek, Magdalena Soszyńska-Michno Kapif

Sympatią darzą się także Aneta Zając i jej partner, Stefano Terrazzino. Tym razem zatańczyli walca wiedeńskiego. Do pocałunków co prawda nie doszło, ale w trakcie tańca aktorka obdarzyła go czułym gestem. W kuluarach plotkuje się, że mają się ku sobie i bardzo się do siebie zbliżyli. W ich przypadku rzeczywiście coś może być na rzeczy.

Na próbach z sali, gdzie ćwiczą, dochodzi śmiech. Innym parom zdarza się pokłócić, podnieść na siebie głos. Im nigdy. Czasem wyskakują razem na kawę albo lunch. Stali się sobie bliscy. Na parkiecie widać między nimi porozumienie dusz - powiedział informator w "Na żywo".

 

Aneta Zając, Stefano Terrazzino Kapif

ZOBACZCIE ZDJĘCIE TYCH PAR.

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Romans wisi w powietrzu? "Taniec z gwiazdami" z pewnością zbliża
Zaloguj się
 • warszawianka

  Oceniono 92 razy 70

  Gdyby tak do Anety Zając uśmiechnęło się włoskie szczęście - to czemu nie? Południowcy kochają dzieci, zwłaszcza chłopców, to zyskałby przyjaciela także jej dzieci. A jeśli to plotka wyssana z palca? To dobrze, że Aneta i Stefano dobrze się bawią a ich współpraca jest w miłej atmosferze. Fajni są. I tyle :-)

 • martyna_123

  Oceniono 55 razy 39

  Zwykła próba podniesienia oglądalności TVN i Polsat te same chwyty :P

 • russel

  Oceniono 76 razy 34

  Maserak ma dziewczynę. No i co? To dla niego przeszkoda? Nie przejął się, że foremniaczka miała męża i dzieci. Grzmocił stare próchno, aż trzeszczało.

 • nkwd

  Oceniono 31 razy 21

  Taniec to mowa ciała. Jego celem jest umiejętność pokazania "żywego" obrazu muzyki.
  Muzyka to emocje.Dlatego zadaniem tancerzy jest przekazanie nam ich w taki sposób, żeby to jak się poruszają stało się wiarygodnym przekazem i działało na naszą wyobraźnię a czasem marzenia.
  Dlatego doszukiwanie się romansów jest śmieszne. Pary wykonują swoją pracę nie tylko przy pomocy wyuczonych ruchów lecz także przy pomocy mimiki.

 • qula

  Oceniono 20 razy 10

  to tylko taniec.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  No jeszcze jakaś plotka o domniemanej ciąży którejś tam i wzrost oglądalności murowany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX