Drake i Rihanna - ktoś nie życzy dobrze ich związkowi. Pojawiły się złośliwie plotki o rozstaniu i ZDRADZIE

Jak zareagowała Rihanna?

Hollywood Life donosi, że w zagranicznych mediach pojawiła się niedawno informacja o tym, iż Drake rzucił Rihannę dla swojej byłej dziewczyny, Winta'nny. Plotkę rozgłosił portal MediaTakeOut.com, ale nikomu nie chciało się w to wierzyć - redakcja Hollywood Life postanowiła sprawdzić, czy doniesienia są prawdziwe. Okazało się, że nie ma w nich nawet ziarnka prawdy, a RiRi bardzo się przez nie wkurzyła - powiedziała, że Drake nigdy nie okazałby jej takiego braku szacunku.

Rihanna, DrakeYouTube

Śliczna Barbadoska zajmuje się teraz własnymi interesami i nie uczestniczy już w trasie koncertowej swojego chłopaka, ale nie oznacza to wcale, że się ze sobą rozstali.

Drake jest jednym z najmilszych, najbardziej taktownych i delikatnych mężczyzn. Nie zrobiłby Rihannie czegoś takiego, do cholery - dobitnie zaprzeczył informator w rozmowie z serwisem.

Rzeczywiście trudno by było w to uwierzyć - po tylu latach zabiegania o Rihannę raper z całą pewnością nie powinien był wpaść na pomysł, aby rzucić ją dla innej. Hollywood Life donosi, że jest w niej ślepo zakochany. A jak na tę informację zareagowała Rihanna? Odpowiedziała, że ma się czym przejmować i jest zbytnio zajęta, żeby słuchać wyssanych z palca plotek. Niecenzuralnymi słowami zasugerowała, aby ludzie, którzy je wymyślają... zamknęli buzię.

RihannaReuters

Wygląda jednak na to, że nie wszyscy życzą im dobrze. A przecież zdecydowanie powinni - po tylu przejściach, jakie Rihanna miała z Chrisem Brownem, Drake jest dla niej idealnym chłopakiem!

Co o tym sądzicie?

xiu