Amerykańskie media w osłupieniu: Nie za wysokie progi? Kim jest nowa dziewczyna Clooneya

Piękna i niezwykła.

Tym razem George Clooney postawił sobie wysoko poprzeczkę. Wieczny kobieciarz spotyka się teraz nie z modelką, nie z aktorką, ale z kimś innym i zupełnie niezwykłym. Jego nowa dziewczyna jest... wysoko postawioną prawniczką. Amerykańskie media w szoku. Za wysokie progi?

Amerykańskie media wciąż trwają w osłupieniu. Niedawno rzucony przez swoją ostatnią dziewczynę George Clooney ma już nową ukochaną. I chociaż do tego, że jego kolejne wybranki są piękne zdążył już przyzwyczaić, tym razem seksowna piękność, z którą się związał, jest również intelektualistką. To pochodząca z Libii Amal Alamuddin, 36-letnia prawniczka, współpracowniczka Juliana Assange'a i słynnego portalu Wikileaks. Była także doradczynią w sprawie Syrii Kofiego Annana, byłego sekretarza generalnego ONZ. Parę widywano razem jeszcze w ubiegłym roku, ale oboje zarzekali się, że łączy ich tylko przyjaźń. Znany z powściągliwości z jaką się wypowiada o swoim życiu prywatnym Clooney, zapytany o miłość swojego życia powiedział nawet:

Nie spotkałem jej jeszcze.

Teraz już jednak nie ma miejsca na niejasności i półsłówka. Wiadomo, że George Clooney i Amal Alamuddin są razem, widziano ich między innymi na filmie "Obrońcy skarbów", a paparazzi przyłapali ich przed hotelem w Nowym Jorku. Zachodnie media zachwycają się seksowną prawniczką, podając kolejne fakty, które musimy o niej wiedzieć.

Ma nie tylko ładną buzię. Jest prawniczką (prawniczką w terminologii brytyjskiej) i specjalizuje się w prawie międzynarodowym, prawach człowieka, prawie karnym i ekstradycjach - informuje portal Eonline.com.

ZOBACZ ZDJĘCIA AMAL ALAMUDDIN

Amal Alamuddin zna trzy języki: angielski, arabski i francuski.

Nawiasem mówiąc, jej umiejętności językowe, tak przydatne w pracy, pozwolą jej przyjąć ofertę romantycznych wycieczek po jeziorze Como w wielu językach - humorystycznie skwitował to Eonline.com.

George Clooney od 2002 roku ma własną posiadłość we Włoszech nad jeziorem Como, więc romantyczne eskapady po jeziorze są jak najbardziej prawdopodobne.

Amal AlamuddinEast News

W ubiegłym roku Amal Alamuddin została uznana za najbardziej gorącą prawniczkę w Londynie. Lista powstała jako odpowiedź na najbardziej gorących prawników.

Amo, Amas, Amal - te trzy krótkie słowa przychodzą na myśl o olśniewającej jej urodzie - czytamy w uzasadnieniu. - Osiągnęła pozornie nieosiągalny ideał współczesnej kobiecości: jest nie tylko niesamowicie piękna, ale także odniosła ogromny sukces. Ma nie tylko duże, gorące oczy i jedwabiste, kruczoczarne włosy, ale także mówi po francusku i arabsku.

Mieć obok siebie ideał kobiety? George Clooney faktycznie może się uważać za szczęściarza! Tylko czy wykształcona, ambitna i najwyraźniej poważnie myśląca o życiu kobieta i wieczny amant, który, pomimo 52 lat, nie chce dorosnąć, stworzą udany związek?

ZOBACZ ZDJĘCIA AMAL ALAMUDDIN

alex