Ellen DeGeneres zadzwoniła do Obamy. Zapytała, czy ścieli łóżko i zdrowo się odżywia, a on...

Showmanka zadała prezydentowi USA nietypowe pytania.
Ellen DeGeneres zadzwoniła do Obamy Showmanka zadała prezydentowi USA nietypowe pytania. Ellen DeGeneres zadzwoniła do Baracka Obamy. Zadała prezydentowi USA nietypowe pytania, zapytała m.in., czy ścieli łóżko i zdrowo się odżywia. - Panie prezydencie, Michelle wyjechała z miasta i chciała wiedzieć, czy dziś rano pościelił pan łóżko? - takimi słowy Ellen przywitała Baracka Obamę. Ta rozmowa nie mogła potoczyć się typowo. W najnowszym odcinku show Ellen DeGeneres zadzwoniła do samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na początek sprawiła swoim widzom małą niespodziankę. Mam koleżankę, Michelle, która na weekend wyjechała z miasta. Nie była pewna, jak jej mąż poradzi sobie sam w domu, więc dała mi listę pytań, żebym sprawdziła, jak sobie radzi. Zobaczmy, czy już jest - mężu Michelle, jesteś tam? - powiedziała. Jakież było zdziwienie telewidzów, gdy po tych słowach zobaczyli na ekranie uśmiechniętego Baracka Obamę. - Jestem tutaj - powiedział i nieśmiało pomachał widzom. - Panie prezydencie, Michelle wyjechała z miasta i chciała wiedzieć, czy pościelił pan łóżko dziś rano? Obama nie pozostawał w tyle. - Odpowiedź na to pytanie to "nie". Kiedy Michelle nie ma, rozrzucam po całym domu skarpetki, buty... - przyznał się. Prezenterka chciała też wiedzieć, czy prezydent USA uprawiał tego dnia sport. - Ćwiczyłem, jadłem, jadłem zdrowo - chrupałem małe marchewki pomiędzy jedzeniem chipsów - odpowiedział. Ellen nawiązała też do swojego słynnego "selfie" z gwiazdami z Oscarów, które pokonało na "retweety" zdjęcie Baracka Obamy z żoną. - Nie wiem, czy wiesz, ale chciałam przebić twój rekord odtworzenia tweetów i przepraszam, ale to zrobiłam - zagaiła. Barack Obama nie wypadł z gry. - Słyszałem o tym i myślę, że to tania zagrywka - wziąć gwiazdy i nakarmić ich pizzą - odgryzł się. Nie zabrakło też tematów rodzinnych. Obama wyznał, że boi się tego, że jego córki dojrzewają. Malia kończy w tym roku 16 lat, co jest trochę przerażające, a Sasha 14 - wyznał. Przy okazji wyszło na jaw, że Obama złożył pewną obietnicę. - Jeśli kiedykolwiek twoje córki zrobią sobie tatuaż, ty i Michele zrobicie sobie taki sam w tym samym miejscu i zrobicie rodzinne zdjęcie - powiedziała Ellen. - Tak, to prawda, zrobimy takie same tatuaże z Michelle i opublikujemy, tak, żeby wszyscy mogli to zobaczyć - przyznał prezydent. - Nienawidzę tego, że to mówię, ale mam nadzieję, że twoje córki zrobią sobie tatuaż - showmanka była bezlitosna. Zapytała go też o seriale, których akcja rozgrywa się w kuluarach Białego Domu. Oglądałem "House of cards", nie oglądałem jeszcze "Scandal", ale Michelle oglądała. Muszę ci powiedzieć, że życie w Waszyngtonie jest trochę nudniejsze, niż jest to przedstawiane na ekranie. Przez większość dnia siedzę w pokoju i słucham panów w szarych garniturach i rozmawiamy o rzeczach, które nie byłyby ciekawe w telewizji - wyznał prezydent. Na koniec pomachał widzom, teraz już bardziej śmiało.

- Panie prezydencie, Michelle wyjechała z miasta i chciała wiedzieć, czy dziś rano pościelił pan łóżko? - takimi słowy Ellen przywitała Baracka Obamę. Ta rozmowa nie mogła potoczyć się typowo.

W najnowszym odcinku show Ellen DeGeneres zadzwoniła do samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na początek sprawiła swoim widzom małą niespodziankę.

Mam koleżankę, Michelle, która na weekend wyjechała z miasta. Nie była pewna, jak jej mąż poradzi sobie sam w domu, więc dała mi listę pytań, żebym sprawdziła, jak sobie radzi. Zobaczmy, czy już jest - mężu Michelle, jesteś tam? - powiedziała.

Jakież było zdziwienie telewidzów, gdy po tych słowach zobaczyli na ekranie uśmiechniętego Baracka Obamę.

Jestem tutaj - powiedział i nieśmiało pomachał widzom.

Barack Obama w programie u Ellen DeGeneresScreen z Youtube

DeGeneres nie wypadła z konwencji.

Panie prezydencie, Michelle wyjechała z miasta i chciała wiedzieć, czy pościelił pan łóżko dziś rano?

Obama nie pozostawał w tyle.

Odpowiedź na to pytanie to "nie". Kiedy Michelle nie ma, rozrzucam po całym domu skarpetki, buty... - przyznał się.

Prezenterka chciała też wiedzieć, czy prezydent USA uprawiał tego dnia sport.

Ćwiczyłem, jadłem, jadłem zdrowo - chrupałem małe marchewki pomiędzy jedzeniem chipsów - odpowiedział.

Barack Obama w programie u Ellen DeGeneresScreen z Youtube

Ellen nawiązała też do swojego słynnego "selfie" z gwiazdami z Oscarów, które pokonało na "retweety" Zdjęcie Baracka Obamy z żoną, które (To zdjęcie przejdzie do historii gali. "Najlepsze ever", 2 miliony retweetów, pobity rekord... Baracka Obamy).

Nie wiem, czy wiesz, ale chciałam przebić twój rekord odtworzenia tweetów i przepraszam, ale to zrobiłam - zagaiła.

Barack obama, Michelle ObamaScreen z Twitter.com / BarackObama

Barack Obama nie wypadł z gry.

Słyszałem o tym i myślę, że to tania zagrywka - wziąć gwiazdy i nakarmić ich pizzą - odgryzł się.

ellen degeneres, brad pitt, angelina jolieScreen z Twitter.com / TheEllenShow

Nie zabrakło też tematów rodzinnych. Obama wyznał, że boi się tego, że jego córki dojrzewają.

Malia kończy w tym roku 16 lat, co jest trochę przerażające, a Sasha 14 - wyznał.

Przy okazji wyszło na jaw, że Obama złożył pewną obietnicę.

Jeśli kiedykolwiek twoje córki zrobią sobie tatuaż, ty i Michele zrobicie sobie taki sam w tym samym miejscu i zrobicie rodzinne zdjęcie - powiedziała Ellen.
Tak, to prawda, zrobimy takie same tatuaże z Michelle i opublikujemy, tak, żeby wszyscy mogli to zobaczyć - przyznał prezydent.
Nienawidzę tego, że to mówię, ale mam nadzieję, że twoje córki zrobią sobie tatuaż - showmanka była bezlitosna.

Barack Obama w programie u Ellen DeGeneresScreen z Youtube

Zapytała go też o seriale, których akcja rozgrywa się w kuluarach Białego Domu.

Oglądałem "House of cards", nie oglądałem jeszcze "Scandal", ale Michelle oglądała. Muszę ci powiedzieć, że życie w Waszyngtonie jest trochę nudniejsze niż jest to przedstawiane na ekranie. Przez większość dnia siedzę w pokoju i słucham panów w szarych garniturach i rozmawiamy o rzeczach, które nie byłyby ciekawe w telewizji - wyznał prezydent.

Na koniec pomachał widzom, teraz już bardziej śmiało.

Barack Obama w programie u Ellen DeGeneresScreen z Youtube

Przypomnijmy, że Obama nie stroni od udziału w popularnych show. Wcześniej uczestniczył w programie Zacha Galifianakisa (Dwie paprotki i gwiazda filmu "Kac Vegas". Znacie to show? Odcinek z Obamą to najlepsza rzecz w internecie od miesięcy!).

Jak Waszym zdaniem wypadł Obama w starciu ze znaną showmanką? Zobaczcie cały wywiad z Ellen.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Ellen DeGeneres zadzwoniła do Obamy. Zapytała, czy ścieli łóżko i zdrowo się odżywia, a on...
Zaloguj się
 • Ania Sewilska

  Oceniono 202 razy 38

  Boze wy polusy jestescie tak smutni I zalosni ze rzygac sie chce ! Ellem jest zarabista (pewnie polowa polakow jej nie rozumie bo slabo zna angielski) a Obama ma poprostu dystans do siebie .....ale co niektore polaczki tego nie zrozumieja (nie mowie ze wszyscy )! Jestescie tak zawistni I ciemni ze brak slow!

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 0

  ajlower

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 1 raz -1

  Dał dziewczynce na imię Sasza? Dlaczego ją tak skrzywdził?

 • russel

  Oceniono 49 razy -3

  O, skasowali mój post. A ja tylko napisałem, że byłoby lepiej gdyby obama zaczekał z wygłupami u degenerates do końca kadencji. Cenzor plotkowy pewnie uważa inaczej, lecz moim zdaniem prezydent powinien być prezydentem, nie celebrytą.

 • qula

  Oceniono 95 razy -41

  ellen to juz sama nie wie co ma robic.

 • forfiter_jr

  Oceniono 128 razy -44

  Rozrywka w sam raz na poziomie hamburgerojadów.
  Oni mają naprawdę fundamentalne problemy - zrobienie tatuażu, pochowanie porozwalanych ciuchów po pokojach, czy zdrowe żarcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX