Adoptowany syn Kidman PO RAZ PIERWSZY o relacjach z matką. Czy rzeczywiście jej nie cierpi i nie mówi do niej "mamo"?

Media spekulują na temat ich stosunków od lat!
Adoptowany syn Kidman mówi o matce Media spekulują na temat ich stosunków od lat "Kocham moją mamę. Łączy nas silna więź" - powiedział adoptowany syn Nicole Kidman, Connor Cruise. Uciął tym samym krążące od lat plotki o ich kłótniach "Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź" - Connor Cruise po raz pierwszy opowiedział o relacjach ze swoją matką, Nicole Kidman. Uciął tym samym krążące od lat plotki o ich kłótniach. Przez 11 lat byli idealnym małżeństwem i ulubieńcami Ameryki. Adoptowali dwoje dzieci - Connora i Isabellę. Kiedy w 2001 roku Tom Cruise i Nicole Kidman rozwiedli się, cały świat czekał na decyzję w sprawie tego, z kim zostaną dzieci. Kiedy okazało się, że oboje chcą zamieszkać z ojcem, w mediach zawrzało. Czyżby oznaczało to, że mają złe relacje z matką? - mówili jedni. Scjentolodzy przejęli kontrolę nad tą rodziną - takie opinie głosili drudzy. Do dziś Connor i Isabell nie chcieli tego komentować, a Kidman wyznała tylko, że szanuje ich decyzję. Po 13 latach od rozstania rodziców, 19-letni Connor Cruise opowiedział w końcu o swoim stosunku do przybranej matki. "Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź" - powiedział w rozmowie z "Woman's Day Australia". Connor, który jest DJ-em, dodał także: "Bardzo ją kocham. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Owszem, kocham moją muzykę, ale to rodzina zajmuje w moim życiu pierwsze miejsce". Kiedy w 2006 roku Nicole poślubiła Keitha Urbana, mówiło się, że jej relacje z dziećmi jeszcze bardziej się pogorszyły. Connor i Isabella rzekomo nie nazywali jej nawet mamą, tylko zwracali się do niej po imieniu. Podkreślano również, że od kiedy Kidman mieszka w Australii, dzieci mają z nią słaby kontakt. "Isabelle z nią rozmawia, Connor także, ale nie tak często, jak wtedy, gdy byli mali, a Tom i Nicole byli razem. Nicole jest daleko, rzadko odwiedza Los Angeles, więc zwiększający się między nimi dystans jest rzeczą naturalną" - opowiadał znajomy aktorki w 2012 roku w rozmowie z "Us Weekly". Również Kidman rzadko udzielała wywiadów, w których opowiadała o relacjach z dziećmi. Zaznaczała zawsze tylko, że szanuje wszelkie ich wybory. "Zdecydowałam się nie rozmawiać publicznie na temat scjentologii - powiedziała Kidman w rozmowie z "Vanity Fair" w zeszłym roku. - Mam dwoje dzieci, które są scjentologami - Connora i Isabellę - i całkowicie szanuję ich przekonania". Kidman i Urban mają dwie córki. Ich pierwsze wspólne dziecko - Sunday Rose, urodziła się w 2008 roku. W 2010 roku na świat przyszła druga córka pary, Faith Margaret, którą urodziła surogatka.

"Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź" - Connor Cruise po raz pierwszy opowiedział o relacjach ze swoją matką, Nicole Kidman. Uciął tym samym krążące od lat plotki o ich kłótniach.

Przez 11 lat byli (RZEKOMO) idealnym małżeństwem i ulubieńcami Ameryki. Adoptowali dwoje dzieci - Connora i Isabellę. Kiedy w 2001 roku Tom Cruise i Nicole Kidman rozwiedli się, cały świat czekał na decyzję w sprawie tego, z kim zostaną dzieci. Kiedy okazało się, że oboje chcą zamieszkać z ojcem, w mediach zawrzało. Czyżby oznaczało to, że mają złe relacje z matką? - mówili jedni. Scjentolodzy przejęli kontrolę nad tą rodziną - takie opinie głosili drudzy. Do dziś Connor i Isabell nie chcieli tego komentować, a Kidman wyznała tylko, że "szanuje ich decyzję". Po 13 latach od rozstania rodziców, 19-letni Connor Cruise opowiedział w końcu o swoim stosunku do przybranej matki.

Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź - powiedział w rozmowie z "Woman's Day Australia".

Connor Cruise i Tom CruiseKVS, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/KVS, PacificCoastNews.com

Connor, który jest DJ-em, dodał także:

Bardzo ją kocham. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Owszem, kocham moją muzykę, ale to rodzina zajmuje w moim życiu pierwsze miejsce.

Kiedy w 2006 roku Nicole poślubiła Keitha Urbana, mówiło się, że jej relacje z dziećmi jeszcze bardziej się pogorszyły. Connor i Isabella rzekomo nie nazywali jej nawet "mamą" tylko zwracali się do niej po imieniu. Podkreślano również, że od kiedy Kidman mieszka w Australii, dzieci mają z nią słaby kontakt.

Isabelle z nią rozmawia, Connor także, ale nie tak często, jak wtedy, gdy byli mali, a Tom i Nicole byli razem. Nicole jest daleko, rzadko odwiedza Los Angeles więc zwiększający się między nimi dystans jest rzeczą naturalną  - opowiadał znajomy aktorki w 2012 roku w rozmowie z "Us Weekly".

Nicole Kidman i Connor CruiseASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/KEVORK DJANSEZIAN

Również Kidman rzadko udzielała wywiadów, w których opowiadała o relacjach z dziećmi. Zaznaczała zawsze tylko, że szanuje wszelkie ich wybory.

Zdecydowałam się nie rozmawiać publicznie na temat scjentologii - powiedziała Kidman w rozmowie z "Vanity Fair" w zeszłym roku. - Mam dwoje dzieci, które są scjentologami - Connora i Isabellę - i całkowicie szanuję ich przekonania.

Kidman i Urban mają dwie córki. Ich pierwsze wspólne dziecko - Sunday Rose, urodziła się w 2008 roku. W 2010 roku na świat przyszła druga córka pary, Faith Margaret, którą urodziła surogatka.

Kidman i UrbanCALA/BROADIMAGE/EAST NEWS/CALA/Broadimage

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Adoptowany syn Kidman PO RAZ PIERWSZY o relacjach z matką. Czy rzeczywiście jej nie cierpi i nie mówi do niej "mamo"?
Zaloguj się
 • klauzula

  Oceniono 74 razy 64

  Szkoda że Cruise, ogólnie spoko facet i dobry aktor, tyle osób zakaził scjentologią, również swoją późniejszą żonę, Katie Holmes...

 • andrea

  Oceniono 7 razy 3

  No cóż, to bogaty i wpływowy facet ten z metra cięty Tom. Im mniejszy, tym więcej kompleksów, Wyjątkowo nie lubię małych facetów, Ego, do nieba. Plus Polska w stylu Emiraty Arabskie, ale widzę że STany też? Nicole - cudowna, piękna, życzę szczęscia i powodzenia, Ex, do pięt jej nie sięga. szkoda, kiedyś to był super aktor.

 • muminos1975

  Oceniono 14 razy 2

  mogli go zostawic tam gdzie był

 • Anna Serbon

  0

  Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Gdańsku!!!
  Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Gdańsku na Preply.com
  preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego
  Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli!
  Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie.
  Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie.
  Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.

 • Anna Serbon

  Oceniono 2 razy -2

  Witam!
  Miałem problemy z studiowaniem języka arabskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
  preply.com/pl/arabski-przez-skype
  Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka arabskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
  Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
  Indywidualne podejście.
  Wykwalifikowani wykładowcy !
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
  Rezultat nie zmusi czekać!
  Polecam bardzo !

 • milfucker

  Oceniono 7 razy -5

  Zobacz, jak uwodzić seksowne mamuśki
  www.milfy.edu.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX