Wiedzieliście, że Kate Moss ma młodszą siostrę? Właśnie zadebiutowała jako modelka. Jest śliczna!

Równie piękna?
Siostra Kate Moss debiutuje jako modelka Czy 16-letnia Charlotte rusza na podbój świata mody Charlotte Moss rozpoczyna karierę modelki. Młodsza siostra ikony świata mody zadebiutowała właśnie na okładce "Teen Vogue" i podpisała kontrakt z agencją Storm. Przypomnijmy, że 25 lat temu ta sama firma wypromowała Kate. 16-letnia Lottie już teraz została nazwana przez brytyjskie media "Mini Moss". Młodziutka modelka jest niewysoka, ale jej nazwisko będzie z pewnością świetnym wabikiem dla reklamodawców Charlotte świetnie odnajduje się w świecie mody. Kate zabiera ją na pokazy, gdzie obie zawsze siedzą w pierwszym rzędzie tuż obok takich sław jak Anna Wintour. Myślicie, że Lottie ma szansę powtórzyć spektakularny sukces swojej starszej siostry?

Mierząca zaledwie 165 cm 16-letnia Charlotte Moss rozpoczyna karierę modelki. I to nie w byle jaki sposób, bo debiutuje na okładce młodzieżowego wydania biblii mody, "Teen Vogue".

Wiedzieliście, że Kate Moss ma młodszą siostrę? My też nie! Jednak Charlotte ma dosyć życia w jej cieniu i postanowiła dać światu o sobie znać. Nastolatka właśnie podpisała kontrakt z agencją Storm. 25 lat temu ta sama agencja wypromowała jej przyrodnią siostrę. Lottie okrzyknięta już została przez brytyjskie media "Mini Moss", a jej twarz zdobi okładkę najnowszego wydania "Teen Vogue".

Zobaczcie zdjęcia z jej sesji autorstwa Seana Thomasa.

fot.Sean Thomas fot.Sean Thomas

Lottie już świetnie odnajduje się w świecie mody. Kate zabiera ją na pokazy, gdzie obie siedzą zawsze w pierwszym rzędzie tuż obok takich sław jak m.in. Anna Wintour.

Charlotte Moss w doborowym towarzystwie na pokazie Topshop UniqueEastNews

Lottie Moss i Kate MossI-IMAGES, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/i-Images, PacificCoastNews

Wymiary dziewczyny można odnaleźć na jej profilu na stronie agencji. Jak widać po zdjęciach, jest bardzo szczupła - 32C/66,5/86,36. Lottie jest niewysoka, ale jej nazwisko jest z pewnością wabikiem dla reklamodawców. Myślicie, że młodziutka Lottie ma szansę powtórzyć spektakularny sukces swojej starszej siostry?

Charlotte MossStormmodels.com

 

aga