Se.pl: Edyta Górniak i Piotr Schramm ROZSTALI SIĘ! "Dochodziło do awantur, stracili wspólny język"

To on zakończył związek.
Se.pl: Górniak i Schramm ROZSTALI SIĘ! To on zakończył związek Edyta Górniak i Piotr Schramm rozstali się - poinformował portal Se.pl. Według źródła portalu znany adwokat miał dość trudnego charakteru wokalistki. Edyta Górniak i Piotr Schramm nie są już razem - donosi informator portalu Se.pl. Z jego relacji wynika, że to adwokat zakończył związek. Schramm nie mógł dłużej znosić jej kaprysów i wiecznych prowokacji. Zbyt często dochodziło do awantur, stracili wspólny język. Nie wytrzymał tych napięć. Powiedział "dość!". Spakował swoje rzeczy i ostatecznie wyniósł się z jej mieszkania w Wilanowie - czytamy wypowiedź znajomego pary. Para spotykała się od czterech lat. Oboje traktowali swój związek niezwykle poważnie. Będę starała się chronić nasz związek tak długo, jak to będzie możliwe. Zdaję sobie sprawę, że ludzie już wiedzą, że jesteśmy razem. Jeśli jeździ za mną paparazzi, to jeździ, ale nie wystawiamy się, nie chodzimy na bankiety, nie stajemy na ściankach. Wolimy ten czas spędzić razem. Lubimy być razem. Piszemy do siebie listy miłosne, SMS-y. I to też uwielbiam w naszej relacji, że kiedy siedzimy przy kolacji, rozmawiamy, to jednocześnie pod stołem piszemy do siebie SMS-y. Tak jest od początku naszej relacji. Piotr to wymyśli i tak zostało - zdradzała przed rokiem Edyta Górniak w rozmowie z "Galą". Z tego samego wywiadu dowiedzieliśmy się, że para marzyła o powiększeniu rodziny. Mamy już wybrane imię. Bardzo chcemy dziewczynkę, która będzie miała na imię Sharlie, Sharlie Schramm - mówiła Górniak rok temu w wywiadzie dla "Gali". Jeżeli informator Se.pl nie myli się, to plany te pozostaną niezrealizowane.

Edyta Górniak i Piotr Schramm rozstali się - poinformował portal Se.pl. Według źródła portalu znany adwokat miał dość trudnego charakteru wokalistki.

Edyta Górniak i Piotr Schramm nie są już razem - donosi informator portalu Se.pl. Z jego relacji wynika, że to adwokat zakończył związek.

Schramm nie mógł dłużej znosić jej kaprysów i wiecznych prowokacji. Zbyt często dochodziło do awantur, stracili wspólny język. Nie wytrzymał tych napięć. Powiedział "dość!". Spakował swoje rzeczy i ostatecznie wyniósł się z jej mieszkania w Wilanowie - czytamy wypowiedź znajomego pary.

Para spotykała się od czterech lat. Oboje traktowali swój związek niezwykle poważnie.

Będę starała się chronić nasz związek tak długo, jak to będzie możliwe. Zdaję sobie sprawę, że ludzie już wiedzą, że jesteśmy razem. Jeśli jeździ za mną paparazzi, to jeździ, ale nie wystawiamy się, nie chodzimy na bankiety, nie stajemy na ściankach. Wolimy ten czas spędzić razem. Lubimy być razem. Piszemy do siebie listy miłosne, SMS-y. I to też uwielbiam w naszej relacji, że kiedy siedzimy przy kolacji, rozmawiamy, to jednocześnie pod stołem piszemy do siebie SMS-y. Tak jest od początku naszej relacji. Piotr to wymyśli i tak zostało - zdradzała przed rokiem Edyta Górniak w rozmowie z "Galą".

Z tego samego wywiadu dowiedzieliśmy się, że para marzyła o powiększeniu rodziny.

Mamy już wybrane imię. Bardzo chcemy dziewczynkę, która będzie miała na imię Sharlie, Sharlie Schramm - mówiła Górniak rok temu w wywiadzie dla "Gali".

Jeżeli informator Se.pl nie myli się, to plany te pozostaną niezrealizowane.

Piotr Schramm i Edyta Górniak Kapif

alex