Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział?

Wcześniej milczał.
Rozenek o związku Małgorzaty z Majdanem Co powiedział? Jacek Rozenek o związku Perfekcyjnej Pani Domu z Radkiem Majdanem: Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek Jacek Rozenek do tej pory nie komentował najgorętszego romansu ostatnich miesięcy, którego gwiazdą jest jego była żona, Małgorzata. Aktor powściągliwie odnosił się do prywatnych spraw Perfekcyjnej Pani Domu. Magazynowi "Party" udało się jednak wyciągnąć kilka zdań na temat tego, co sądzi o jej związku z Radkiem Majdanem. I jak mogliśmy się tego spodziewać po aktorze-dżentelmenie, są to miłe słowa. Małgosia jest wyjątkową matką. Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek. Mam do niej ogromne zaufanie, bo każdy wybór, którego dokonuje, jest słuszny i najlepszy dla naszych dzieci - powiedział w rozmowie z "Party". - Majdan jest dla niej wyjątkowo ważny. Ona dla niego również. Majdan ma też podobno świetny kontakt z dziećmi Rozenka: 7-letnim Stasiem i 4-letnim Tadkiem (Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan razem wybrali się na mecz! [ZDJĘCIA]). To również wpływa na aprobatę byłego męża. Radek otacza Tadzia i Stasia ogromną czułością i doskonale się nimi opiekuje. Podoba mi się także to, w jaki sposób rozmawia z chłopcami. Widać, że wspaniale się dogadują! O co mam więc być zły? Przypomnijmy także, co o ich uczuciu sądzi Doda (Zobacz: Doda skomentowała związek Rozenek i Majdana! "Małgorzata jest...").

"Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek. Mam do niej ogromne zaufanie, bo każdy wybór, którego dokonuje, jest słuszny i najlepszy dla naszych dzieci" - "Party" nareszcie skłoniło do zwierzeń byłego męża Perfekcyjnej Pani Domu. Co jeszcze aktor powiedział o związku Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana?

Jacek Rozenek do tej pory nie komentował najgorętszego romansu ostatnich miesięcy, którego gwiazdą jest jego była żona, Małgorzata. Aktor powściągliwie odnosił się do prywatnych spraw Perfekcyjnej Pani Domu. Magazynowi "Party" udało się jednak wyciągnąć kilka zdań na temat tego, co sądzi o jej związku z Radkiem Majdanem. I jak mogliśmy się tego spodziewać po aktorze-dżentelmenie, są to miłe słowa.

Małgosia jest wyjątkową matką. Bardzo się cieszę, że znalazła szczęście u boku takiego mężczyzny jak Radek. Mam do niej ogromne zaufanie, bo każdy wybór, którego dokonuje, jest słuszny i najlepszy dla naszych dzieci - powiedział w rozmowie z "Party". - Majdan jest dla niej wyjątkowo ważny. Ona dla niego również.

Telekamery 2013, Jacek Rozenek WBF

Majdan ma też podobno świetny kontakt z dziećmi Rozenka: 7-letnim Stasiem i 4-letnim Tadkiem (Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan razem wybrali się na mecz! [ZDJĘCIA]). To również wpływa na aprobatę byłego męża.

Radek otacza Tadzia i Stasia ogromną czułością i doskonale się nimi opiekuje. Podoba mi się także to, w jaki sposób rozmawia z chłopcami. Widać, że wspaniale się dogadują! O co mam więc być zły?

O plotki o nowym związku zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek na niedawnej konferencji ramówkowej TVN-u:

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek WBF

aga