Maffashion pokazuje nową stylizację. Internauci: Ale schudłaś! Gdzie Twoje cycki, zniknęły? A ona...

Fani martwią się o nią.

Maffashion zamieściła ostatnio serię zdjęć, na których możemy podziwiać jej bardzo szczupłą sylwetkę. Internauci biją na alarm i oferują dokarmianie. Jak myślicie, za bardzo schudła?

Julia Kuczyńska pochwaliła się na Instagramie nowym imagem - czarną peruką w stylu Kleopatry. Bardziej niż stylizacja, w oczy rzuca się jednak jej bardzo szczupła sylwetka. Maffashion pozuje w legginsach, a jej nogi wyglądają wręcz chudo.

Maffashion Instagram/maffashion_official

Jej figura oczywiście nie umknęła uwadze internautów. Fani zmartwili się, że blogerka za bardzo schudła i nawet zaoferowali dokarmianie.

Chyba zaproszę Cię na jakieś ciasto żebyś nie zniknęła z pola widzenia ;-) - napisała jedna z fanek.

Maff zapewnia jednak, że jej menu jest pełne fastfoodowego jedzenia.

zjadlam dzis frytki, dwa mcflurry hotelowe śniadanie, obiad i kolacje w warsie ;) Na ciasto ostatnio nie mam ochoty ;) Sama byś robiła ? To inna sprawa ;)))) chętnie - napisała.

Instagram/maffashion_official Instagram/maffashion_official

Przy innym wpisie zapewniła zaś, że nie dba o figurę i nie odchudza się, a jej zgrabna sylwetka to efekt zabiegania i genów.

nie odchudzam. Nigdy nie miałam tez efektu jojo i nie zamierzam ;) Patrząc na babcie chyba wdalam sie w nią ;) Geny i sporo zabiegania na co dzień ;) - napisała.

Instagram/maffashion_official Instagram/maffashion_official

Coś nam jednak trudno uwierzyć w to, że Kuczyńska cały czas tak niezdrowo się odżywa, bo na Instagramie zamieszcza zdjęcia sałatek.

Maffashion Instagram/Maffashion/-official

Z kolei inna internautka zwróciła uwagę na mały biust Maff.

Gdzie Twoje cycki, zniknęły?

Blogerka odpowiedziała.

dlaczego akurat ciebie one interesują ;))) nigdy ale to nigdy nie miałam dużego biustu ;) i tak lubie ;)

Maffashion Instagram/Maffashion/-official

Instagram/maffashion_official Instagram/maffashion_official

To akurat ciekawe, bo w rozmowie z Plotek.pl Kuczyńska przyznała, że marzy jej się większy biust. Zdradziła nam także, że przy wzroście 166 cm waży 48 kg.

Czy rzeczywiście schudła? Sprawdziliśmy. Tak Maff wyglądała w czerwcu 2010. Zawsze była szczupła, wydaje się jednak, że ostatnio rzeczywiście jeszcze bardziej schudła.

Maffashion w czerwcu 2010 roku Screen z madamejulietta.blogspot.com

Jak myślicie, jest już za chuda?

Vic

Więcej o: