Marta Grycan promuje książkę z gołym brzuchem!

Chciała się pochwalić zgrabniejszą figurą. A jak wyszło?
Marta Grycan promuje książkę Chciała się pochwalić zgrabniejszą figurą. A jak wyszło? Marta Grycan w sobotę pojawiła się w Empiku na spotkaniu z czytelnikami z okazji promocji swojej książki kucharskiej "Dziennik smaków". Marta Grycan w sobotę pojawiła się w Empiku na spotkaniu z czytelnikami z okazji promocji swojej książki kucharskiej "Dziennik smaków". Bardziej niż książka, uwagę przykuwała jednak jej kreacja. Marta nie ma kompleksów i na tę okazję przywdziała ażurowy biały komplet odsłaniający jej brzuch. Autorka książki jakiś czas temu sporo schudła i najwyraźniej chciała pochwalić się zgubionymi kilogramami (Marta Grycan jeszcze bardziej schudła! Wygląda znakomicie!). Taki strój odsłania chyba jednak więcej niż chcielibyśmy zobaczyć. Ponadto zabudowana góra zniekształciła jej sylwetkę i optycznie dodała jej kilogramów. Żeby tego jeszcze było mało, celebrytka dobrała do niego czarną bieliznę widoczną przez prześwity. Taki krój bezwzględnie obnaża wszelkie niedoskonałości figury i nie zostawia wiele pola na niedopowiedzenia. Grycance to jednak najwyraźniej nie przeszkadza. Celebrytka pochwaliła się strojem na swoim Instagramie. Already in Wroclaw , See you in Renoma Center:) I can't wait :) (Już we Wrocławiu, do zobaczenia w Renoma center :) Nie mogę się doczekać :) ) - napisała. Czyżby Grycan pozazdrościła zachodnim celebrytkom? Strój do złudzenia przypomina nam kreację Rihanny. Widać, że inspiruje się także stylem Kim Kardashian. Podobne widzieliśmy także na polskim salonach - brzuchy odsłoniły Zosia Ślotała czy Sara Faraj. Brzuch Grycanki jednak idealny nie jest. Jak myślicie, czy wypada go eksponować? Osobiście wolimy Grycan w strojach eksponujących jej walory, a zakrywających niedoskonałości.

Marta Grycan w sobotę pojawiła się w Empiku na spotkaniu z czytelnikami z okazji promocji swojej książki kucharskiej "Dziennik smaków". Bardziej niż książka, uwagę przykuwała jednak jej kreacja.

Marta Grycan nie ma kompleksów i na tę okazję przywdziała ażurowy biały komplet odsłaniający jej brzuch. Autorka książki jakiś czas temu sporo schudła i najwyraźniej chciała pochwalić się zgubionymi kilogramami (Marta Grycan jeszcze bardziej schudła! Wygląda znakomicie!). Taki strój odsłania chyba jednak więcej niż chcielibyśmy zobaczyć. Ponadto zabudowana góra zniekształciła jej sylwetkę i optycznie dodała jej kilogramów.

Marta GrycanEast News

Żeby tego jeszcze było mało, celebrytka dobrała do niego czarną bieliznę widoczną przez prześwity. Taki krój bezwzględnie obnaża wszelkie niedoskonałości figury i nie zostawia wiele pola na niedopowiedzenia. Grycance to jednak najwyraźniej nie przeszkadza. Celebrytka pochwaliła się strojem na swoim Instagramie.

Already in Wroclaw , See you in Renoma Center:) I can't wait :) (Już we Wrocławiu, do zobaczenia w Renoma center :) Nie mogę się doczekać :) ) - napisała.

Marta GrycanInstagram/Marta Grycan

Czyżby Grycan pozazdrościła zachodnim celebrytkom? Strój do złudzenia przypomina nam kreację Rihanny. Widać, że inspiruje się także stylem Kim Kardashian. Podobne widzieliśmy także na polskim salonach - brzuchy odsłoniły Zosia Ślotała czy Sara Faraj.

Marta GrycanInstagram/Marta Grycan

Vic