Nie myśleliśmy, że to możliwe, ale Jennifer Lopez przebiła tę pamiętną kreację

14 lat później wciąż ma w sobie mnóstwo seksapilu.
Lopez przeszła samą siebie 14 lat później wciąż ma w sobie mnóstwo seksapilu W zielonej kreacji Jennifer Lopez szokowała w 2000 r. na rozdaniu nagród Grammy. 14 lat później przypomina nam o tej sukience i udowadnia, że wciąż kipi seksem W zielonej kreacji Jennifer Lopez szokowała w 2000 roku na rozdaniu nagród Grammy. 14 lat później przypomina nam o tej sukience i udowadnia, że wciąż wprost kipi seksem! W swoim najnowszym teledysku "I luh ya papi" Jennifer Lopez powraca do stylizacyjnych korzeni. Piosenkarka wystąpiła w nim w super seksowym kombinezonie od Versace, który do złudzenia przypomina jej słynną już sukienkę z rozdania nagród Grammy w 2000 roku. Mimo upływu lat J.Lo nadal ma w sobie to coś. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że dziś wygląda o wiele lepiej. Zgodzicie się z tym?

W zielonej kreacji Jennifer Lopez szokowała w 2000 roku na rozdaniu nagród Grammy. 14 lat później przypomina nam o tej sukience i udowadnia, że wciąż wprost kipi seksem!

W swoim najnowszym teledysku "I luh ya papi" Jennifer Lopez powraca do stylizacyjnych korzeni. Piosenkarka wystąpiła w nim w super seksowym kombinezonie od Versace, który do złudzenia przypomina jej słynną już sukienkę z rozdania nagród Grammy w 2000 roku.

Jennifer LopezYoutube.com

Jennifer LopezYoutube.com

Mimo upływu lat J.Lo nadal ma w sobie to coś. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że dziś wygląda o wiele lepiej. Zgodzicie się z tym?

aga