Paweł Małaszyński ZOSTAŁ OJCEM!

To drugie dziecko aktora.
Małaszyński został ojcem! To drugie dziecko aktora. Aktor znany m.in. z "Lekarzy" już po raz drugi został ojcem! Małżeństwu udało się utrzymać ciążę Chitruszko w tajemnicy. Aktor znany m.in. z "Lekarzy" już po raz drugi został ojcem! O tej ciąży nikt nic nie wiedział. I choć wydaje się, że w małym światku polskiego show-biznesu takiej rzeczy nie da się ukryć, im się to udało. Paweł Małaszyński i jego żona właśnie po raz drugi zostali rodzicami. - Za nic w świecie nie chciał dzielić się swoim szczęściem. Ale dłużej ukrywać się tego nie dało. Jego ukochana żona Joanna Chitruszko była w ciąży i urodziła drugie dziecko - donosi Se.pl. To drugie dziecko pary. Mają już 10-letniego syna Jeremiasza, który, jak podaje tabloid, bardzo cieszy się, że został starszym bratem.

Aktor "Lekarzy" już po raz drugi został ojcem!

O tej ciąży nikt nic nie wiedział. I choć wydaje się, że w małym światku polskiego show-biznesu takiej rzeczy nie da się ukryć, im się to udało. Paweł Małaszyński i jego żona właśnie po raz drugi zostali rodzicami.

Za nic w świecie nie chciał dzielić się swoim szczęściem. Ale dłużej ukrywać się tego nie dało. Jego ukochana żona Joanna Chitruszko była w ciąży i urodziła drugie dziecko - donosi Se.pl.

To drugie dziecko pary. Mają już 10-letniego syna Jeremiasza, który, jak podaje tabloid, bardzo cieszy się, że został starszym bratem.

Plotek.pl serdecznie gratuluje!

Paweł Małaszyński i Joanna ChitruszkoKapif

aga

Więcej o: