Książę Harry i jego dziewczyna pierwszy raz publicznie. Nie uwierzycie, co zrobiła, kiedy wyszedł na stadion!

Para wygląda na bardzo w sobie zakochaną.

Zakochanej parze trudno było ukryć swoje uczucie. Modelka maślanymi oczami zerkała na księcia Harry'ego. A kiedy ten wyszedł na scenę i przemawiał, zaskoczyła wszystkich naturalnym zachowaniem.

Książę Harry i jego ukochana, modelka Cressida Bonas byli w piątek gwiazdami na imprezie We Day na stadionie Wembley. Imprezę prowadziła organizacja "Free the Children", a jej celem jest zachęcenie młodych ludzi do zaangażowania się w sprawy globalne i wolontariat. Para zasiadła obok siebie na widowni. Książę był na imprezie, bo jest zaangażowany w pracę w fundacji, dlatego uważa się, że to pierwsze publiczne pojawienie się tej pary. Być może chcieli wtopić się w tłum, bo oboje ubrali się bardzo casuolowo - on miał na sobie koszulę w kratę, ona dresową bluzę. Na nic to się jednak zdało, bo oczy wszystkich były skierowane właśnie na nich. Para co chwila coś do siebie szeptała, a modelka opierała się na jego ramieniu.

REFILE - ADDING RESTRICTIONS Britain's Prince Harry (R) and Cressida Bonas (2nd R) watch the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014. The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Luke MacGregor (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT BUSINESS POLITICS EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/LUKE MACGREGOR

Britain's Prince Harry (R) and Cressida Bonas (2nd R) watch the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014. The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Luke MacGregor (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT BUSINESS POLITICS EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/LUKE MACGREGOR

W trakcie imprezy książę Harry wyszedł na stadion i wygłosił krótką przemowę. Mówił o dzieciach z Syrii zmuszonych do opuszczenia domu. Namawiał innych do pomocy:

Nasze pokolenie ma największą możliwość w naszej historii, aby wywołać zmiany na globalną skalę - mówił, czytamy na Huffingtonpost.ca.

Harry namawiał tłum do filantropii:

Jeśli każdy z was wziąłby tylko jednego swojego przyjaciela do pomocy, zaczęlibyśmy zmieniać życie 20 tysięcy osób. Niektórzy myślą, że pomaganie innym nie jest "cool". Osobiście sądzę, że to najbardziej "cool" rzecz na świecie - mówił do zgromadzonego tłumu.

Britain's Prince Harry speaks at the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014. The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Luke MacGregor (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT POLITICS EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/LUKE MACGREGOR

Tego, jak zachowała się wtedy jego ukochana chyba nikt się nie spodziewał. Zaczęła dopingować księcia, krzyczeć i wiwatować. Tak gorącego wsparcia możemy mu tylko pozazdrościć!

Cressida Bonas (C) heckles Britain's Prince Harry as he speaks at the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014. The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Jeremy Selwyn/Pool (BRITAIN BUSINESS - Tags: ENTERTAINMENT EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/POOL

Cressida Bonas (C) heckles Britain's Prince Harry as he speaks at the WE Day UK event at Wembley Arena in London March 7, 2014. The inaugural WE Day UK event is run by the charity Free the Children to inspire young people to take action on global issues in a voluntary capacity. REUTERS/Jeremy Selwyn/Pool (BRITAIN BUSINESS - Tags: ENTERTAINMENT EDUCATION SOCIETY ROYALS) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS REUTERS/POOL

Na kolejne wspólne wyjście Harryego i Cressidy nie trzeba było długo czekać. Już w niedzielę znów zasiedli na trybunach meczu ruggby w Twickenham w Londynie. Tego dnia para również postawiła na codzienne stroje. Bonas zamówiła nawet sobie napój, który do złudzenia przypominał piwo.

Britain's Prince Harry and Cressida Bonas attend England's Six Nations international rugby union match against Wales at Twickenham in London March 9, 2014. REUTERS/Stefan Wermuth (BRITAIN - Tags: SPORT RUGBY ROYALS) REUTERS/STEFAN WERMUTH

Takie naturalne zachowania bardzo przypominają nam związek księcia Williama i księżnej Kate. Oni także każdym swoim gestem udowadniali, że niczym nie różnią się innych mieszkańców Wielkiej Brytanii. Na meczu Bonas wpatrywała się w Harry'ego maślanym wzrokiem.

Britain's Prince Harry (C) reacts before England's Six Nations international rugby union match against Wales at Twickenham in London March 9, 2014.  REUTERS/Stefan Wermuth (BRITAIN - Tags: SPORT RUGBY ROYALS) REUTERS/STEFAN WERMUTH

Cressida Bonas ma 24 lata i jest modelką. Para spotykała się już w maju 2012. Bonas rzuciła jednak księcia po tym, jak świat zobaczył jego rozebrane podczas pamiętnego bilarda w Las Vegas.

Najwyraźniej zażegnali spór, bo zaczęto widywać ich znów razem od lutego 2013. Od tego czasu ich znajomość się rozwija (Piękna i bogata. Kim jest nowa dziewczyna księcia Harry'ego). Związek pięknej blondynki z księciem Harry'm jest w Anglii ostatnio tematem numerem jeden. Książę William wziął ślub, naturalnie więc wszyscy czekają teraz na kolejne wesele w rodzinie królewskiej. Harry, który w tym roku skończy 30 lat, do tej pory jednak ani myślał się ustatkować. Brytyjskie media sugerują, że związek z Cressidą jednak zmienił jego nastawienie do węzła małżeńskiego. Para podobno planuje ślub już w tym roku ("RUDY SIĘ ŻENI"! Książę Harry i Cressida Bonas staną na ślubnym kobiercu już w przyszłym roku?).

Zobaczcie, jaką tworzą parę i jak się zachowywali na stadionie w tej galerii zdjęć. Mają szansę być tak uwielbiani jak William i Kate?

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Książę Harry i jego dziewczyna pierwszy raz publicznie. Nie uwierzycie, co zrobiła, kiedy wyszedł na stadion!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 95 razy 89

  "Nie uwierzycie, co zrobiła, kiedy wyszedł na stadion!"
  Myślałem, że wyciągnęła pół litra ;D

 • cipuchna

  Oceniono 39 razy 33

  przychylam sie do wniosku Cinka, aby Harry pokazal czarodziejska rozdzke...;-)

 • cinek_to_ja

  Oceniono 42 razy 30

  Harry - wyjmij swoją czarodziejską różdżkę:)

 • wizjinerka

  Oceniono 6 razy 4

  "Nasze pokolenie ma największą możliwość w naszej historii, aby wywołać zmiany na globalną skalę - mówił."
  Też tak myślę. Jeżeli młode pokolenie wyciągnie właściwe wnioski, zrozumie czym jest miłość, solidarność, wspólnota....i zboczy z "słusznej" drogi podziałów, zachłanności, głupoty.. która obecnie prowadzi raczej do zagłady Świata niż do jego rozkwitu, to może uda im się ocalić ten Świat. Cressida i Harry są cool! Bardzo sympatyczna para!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX