Jarosław Wałęsa ZOSTAŁ OJCEM!

Gratulacje!
Jarosław Wałęsa został ojcem Gratulacje! Lech Wałęsa ma powód do radości. Na świat właśnie przyszedł jego dwunasty wnuk! Jego syn, Jarosław Wałęsa, poinformował o tym wprost ze szpitala w Gdańsku. Lech Wałęsa ma powód do radości. Na świat właśnie przyszedł jego dwunasty wnuk! Spokojnie można powiedzieć, że wnuki Lecha Wałęsa mogłyby stworzyć drużynę piłkarską, a nawet skład rezerwowy! W piątek na świat przyszedł jego dwunasty już wnuk. Ojcem malucha jest syn byłego prezydenta, Jarosław. Jego żona, Ewelina Jachymek urodziła w gdańskim szpitalu, w którym mogła liczyć na komfortowe warunki. Prywatna gdańska klinika, w której rodziła zapewnia luksusowe warunki. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, fachową i z pewnością miłą obsługę, o co często trudno w polskich publicznych szpitalach. Poród w takim miejscu to koszt około 6000 złotych - skrupulatnie wylicza Fakt.pl. "Fakt" informuje także, że dziecko Wałęsów mogło urodzić się w jednym ze szpitali w Brukseli, gdzie przysługuje im darmowa opieka "z najwyższej półki". Podjęli jednak wspólnie decyzję, że dziecko przyjdzie na świat w Polsce.

Lecha Wałęsa ma powód do radości. Na świat właśnie przyszedł jego dwunasty wnuk!

Spokojnie można powiedzieć, że wnuki Lecha Wałęsa mogłyby stworzyć drużynę piłkarską, a nawet skład rezerwowy! W piątek na świat przyszedł jego dwunasty już wnuk. Ojcem malucha jest syn byłego prezydenta, Jarosław. Jego żona, Ewelina Jachymek urodziła w gdańskim szpitalu, w którym mogła liczyć na komfortowe warunki.

Prywatna gdańska klinika, w której rodziła zapewnia luksusowe warunki. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, fachową i z pewnością miłą obsługę, o co często trudno w polskich publicznych szpitalach. Poród w takim miejscu to koszt około 6000 złotych - skrupulatnie wylicza Fakt.pl.

"Fakt" informuje także, że dziecko Wałęsów mogło urodzić się w jednym ze szpitali w Brukseli, gdzie przysługuje im darmowa opieka "z najwyższej półki". Podjęli jednak wspólnie decyzję, że dziecko przyjdzie na świat w Polsce.

Jarosław Wałęsa i Ewelina JachymekKapif

Plotek.pl serdecznie gratuluje!

aga