Jared Leto uszkodził swoją statuetkę!

Miał w domu drobny wypadek.
Jared Leto uszkodził swoją statuetkę! Aktor miał w domu drobny wypadek... Jak donosi serwis Entertainment Wise, Jared Leto uszkodził swoją statuetkę Oscara. - Pozwoliłem kilku osobom zrobić sobie z nim zdjęcie, a potem znosiłem go po schodach i uderzyłem nim o barierkę - zdradził aktor. Statuetka lekko się porysowała, jednak Leto żartuje, że to "znak, że już się rozgościła". Gdzie aktor przechowuje nagrodę? W kuchni! - Oscar jest strzeżony przez wegańskie masła i torbę popcornu. Skończył w kuchni, bo to pierwsze miejsce, gdzie zaglądam po powrocie do domu. Gdy po oscarowej gali wszedłem do domu, odłożyłem klucze, zdjąłem kurtkę, postawiłem Oscara w kuchni i tak już zostało - twierdzi gwiazdor. Przypominamy, że już 22 czerwca muzyk z zespołem 30 Seconds To Mars zagra w Polsce. Wybieracie się?

Jak donosi Entertainment Wise, Jared Leto uszkodził swojego Oscara.

Pozwoliłem kilku osobom zrobić sobie z nim zdjęcie, a potem znosiłem go po schodach i uderzyłem nim o barierkę - zdradził aktor.

Statuetka lekko się porysowała, ale Leto żartuje, że to "znak, że już się rozgościła". Gdzie ją przechowuje? W kuchni!

Jest strzeżony przez niektóre wegańskie masła i torbę popcornu. Skończył w kuchni, bo to pierwsze miejsce, gdzie zaglądam po powrocie do domu. I, gdy po oscarowej gali wszedłem do siebie, odłożyłem klucze, zdjąłem kurtkę i... postawiłem Oscara w kuchni.

Co dalej z karierą Jareda? Rusza w trasę! 30 Seconds To Mars będą koncertować razem z Linkin Park. Wcześniej - 22 czerwca - muzyk zagra z zespołem w Polsce.

Wybieracie się na jego występ?

Jared Leto, best supporting actor winner for his role in REUTERS/ADREES LATIF

xiu