Nicki Minaj pod prysznicem. Bez ciuchów i BEZ MAKIJAŻU. Nie poznaliśmy jej!

Gwiazda pierwszy raz pokazała takie fotki.
Nicki Minaj bez makijażu Gwiazda pokazała prywatne fotki! Nicki Minaj zawsze szokuje kolorowym, przesadnym makijażem i wymyślnymi perukami. Gdy pokazała się saute, ledwie byliśmy w stanie ją rozpoznać. Na Instagramie amerykańska wokalistka opublikowała serię zdjęć... zrobionych pod prysznicem. Nicki pozuje na nich topless i bez makijażu. Gwiazda przyzwyczaiła nas do swoich kolorowych stylizacji, przedziwnych fryzur we wszystkich odcieniach tęczy i nienaturalnie długich, doczepianych rzęs. Nic dziwnego, że fani mieli spore kłopoty z jej rozpoznaniem. W której wersji ją wolicie?

Amerykańska gwiazda muzyki z pogranicza popu i rapu zawsze szokuje kolorowym, przesadnym makijażem i wymyślnymi perukami. Gdy więc pokazała się saute, ledwie byliśmy w stanie ją rozpoznać.

Na Instagramie Nicki Minaj pojawiła się seria zdjęć... spod prysznica. Pozuje na nich toples i bez grama makijażu. Gwiazda przyzwyczaiła nas do swoich kolorowych stylizacji, przedziwnych peruk we wszystkich odcieniach tęczy i nienaturalnie długich, doczepianych rzęs. Nic więc dziwnego, ze zarówno nam, jak i fanom nie lada trudność sprawiło jej rozpoznanie. Zobaczcie sami, jak wygląda, gdy nie pozuje do zdjęć na ściance i nie gra w teledyskach.

Nicki MinajInstagram.com

Nicki MinajKENT MILLER / PR PHOTOS/Kent Miller / PR Photos

W której wersji ją wolicie?

aga