Była żona Huberta Urbańskiego w nowym show Polsatu! Julia Chmielnik będzie...

Weźmie udział w nowym show "Twoja twarz brzmi znajomo".
Była Urbańskiego w nowym show Julia Chmielnik weźmie udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" "Rewia" donosi: Julia Chmielnik, była żona Huberta Urbańskiego, weźmie udział w nowym muzycznym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Julia Chmielnik weźmie udział w nowym muzycznym show stacji Polsat. Była żona Huberta Urbańskiego będzie przygotowywać wokalnie gwiazdy do występów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" - informuje "Rewia". Julia Chmielnik jest z wykształcenia nauczycielką śpiewu. To właśnie jej wiedza i doświadczenie skłoniły producentów nowego programu do zatrudnienia jej w produkcji. W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Chmielnik pracować będzie m.in. z Agnieszką Włodarczyk, która ma poprowadzić show. Julia Chmielnik niedawno rozwiodła się z Hubertem Urbańskim. Małżeństwo trwało 3,5 roku, mają z niego dwie córki - 4-letnią Stefanię i 2-letnią Danutę. W trakcie rozstania Chmielnik i Urbański nie szczędzili sobie gorzkich słów. Prezenter udzielił obszernego wywiadu dla "Newsweeka", w którym opowiedział o związku z Chmielnik. Z obrazu, który przedstawił prezenter, wynikało, że rozpadowi ich małżeństwa winna jest jego żona. Chmielnik nie pozostała bierna i odpowiedziała Urbańskiemu równie szczerze w magazynie "Flesz".

Julia Chmielnik weźmie udział w nowym show muzycznym stacji Polsat. Była żona Huberta Urbańskiego będzie przygotowywać wokalnie gwiazdy do występów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", informuje "Rewia".

Julia Chmielnik jest z wykształcenia nauczycielką śpiewu. To właśnie jej wiedza i doświadczenie skłoniły producentów nowego programu do zatrudnienia jej w produkcji.  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Chmielnik pracować będzie m.in. z Agnieszką Włodarczyk, która ma poprowadzić show.

Julia ChmielnikKapif

Julia Chmielnik niedawno rozwiodła się z Hubertem Urbańskim. Małżeństwo pary trwało 3,5 roku, mają dwie córki - 4-letnią Stefanię i 2-letnią Danutę. W trakcie rozstania Chmielnik i Urbański nie szczędzili sobie gorzkich słów. Prezenter udzielił obszernego wywiadu dla "Newsweeka", w którym opowiedział o związku z Chmielnik. Z obrazu jaki przedstawił prezenter wynikało, że rozpadowi ich małżeństwa winna jest jego żona. (Zobacz: Urbański o żonie: Zobaczyłem w niej Hannibala Lectera, a przed ołtarzem przyrzekała, że będzie ze mną na dobre i na złe). Chmielnik nie pozostała bierna i odpowiedziała Urbańskiemu równie szczerze w magazynie "Flesz". (Zobacz: Julia Chmielnik pierwszy raz odpowiada na zarzuty Urbańskiego: Nie wiem, czy to akt desperacji czy frustracji).

Jak czytamy w "Rewii", Chmielnik bardzo przeżyła rozwód. Przez stres miała schudnąć nawet 10 kilogramów. (Zobacz: Żona Urbańskiego schudła 10 kilogramów. "Jest załamana, miała nadzieję, że uda się pokonać kryzys").

Julia Chmielnik, Hubert UrbańskiKAPIF

Będziecie oglądać nowe show Polsatu?

majk