Katy Perry podejrzewała Johna o romans? Nowe informacje o rozstaniu

Czy to był prawdziwy powód zerwania?
Katy Perry podejrzewała Johna o romans? Czy to był prawdziwy powód zerwania? Katy Perry rozstała się z Johnem Mayerem, bo podejrzewała go o zdradę - donoszą media. Wkurzało ją też, że często wyłączał telefon, bo "potrzebował pobyć sam" Jeszcze niedawno podejrzewano, że Katy Perry i John Mayer rozstali się przez wzgląd na zapracowanie wokalistki. Wydawało się, że jeśli nadchodząca trasa koncertowa Katy jest jedynym problemem w związku, oboje mogą jeszcze do siebie powrócić. Jak donosi Page Six, pojawił się kolejny kłopot - awantury pomiędzy nimi wybuchły, kiedy Katy znalazła na jego komórce wiadomości od innej dziewczyny. Nie wiadomo, jaka była ich treść, ale z całą pewnością zaniepokoiła wokalistkę. Dodatkowo okazuje się, że telefon był w ich związku bardzo problematycznym gadżetem - Hollywood Life informuje, że kolejnym powodem kłótni pomiędzy nimi było to, że John miał tendencję do wyłączania komórki na cały dzień, bo "potrzebował pobyć sam". Katy miała tego dosyć, ale jej chłopak (a może narzeczony?) nie wyraził chęci zmiany swojego postępowania.

Jeszcze niedawno Kotek pisał Wam, że Katy Perry i John Mayer rozstali się przez wzgląd na zapracowanie wokalistki. Wydawało się, że jeśli nadchodząca trasa koncertowa Katy jest jedynym problemem w związku, oboje mogą jeszcze do siebie powrócić. Jak donosi Page Six, pojawił się kolejny kłopot - awantury pomiędzy nimi wybuchły, kiedy Katy znalazła na jego komórce wiadomości od innej dziewczyny. Nie wiadomo, jaka była ich treść, ale z całą pewnością zaniepokoiła wokalistkę.

Katy Perry i John Mayer w teledysku do piosenki screen YouTube

Dodatkowo okazuje się, że telefon był w ich związku bardzo problematycznym gadżetem - Hollywood Life informuje, że kolejnym powodem kłótni pomiędzy nimi było to, że John miał tendencję do wyłączania komórki na cały dzień, bo "potrzebował pobyć sam". Katy miała tego dosyć, ale jej chłopak (a może narzeczony?) nie wyraził chęci zmiany swojego postępowania.

Katy Perry, John MayerFot. Forum

Żałujecie, że się rozstali?

xiu

Więcej o: