Zanim Cleo została muzą Donatana wystąpiła w X-Factor! Wtedy Wojewódzki powiedział jej...

Cleo bardzo się zmieniła przez ostatnie lata.

Kuba Wojewódzki opublikował na Facebooku film z przesłuchania Cleo do programu "X-Factor". Wokalistka nie zachwyciła wtedy jury swoim występem.

Przebój "My Słowianie" Cleo i Donatana słyszał chyba każdy. Mało kto jednak wie, że zanim Cleo została odkryta, próbowała swoich sił w programie "X-Factor". Skromna Joanna Klepko nie zachwyciła wtedy jury wykonaniem utworu Tiny Turner. Usłyszała też parę gorzkich słów od Mai Sablewskiej, która była wtedy jurorką muzycznego show i Kuby Wojewódzkiego, któremu nie podobał się nawet pseudonim wokalistki.

Nazywam się Joanna Klepko, znajomi mówią na mnie Cleo - oznajmiła.

Możemy tak do Ciebie nie mówić? - poprosił Kuba.
Możecie mówić Asia, Joanna, jak Państwu wygodniej - odpowiedziała skromnie wokalistka.
Czym się zajmujesz? - dopytywało jury.
Jestem architektem krajobrazu - powiedziała.

Donatan i CleoKapif

Po występie, jury nie miało nic dobrego do powiedzenia.

W swojej nieprzeciętności, jesteś przeciętna. Szukamy kogoś. kto jest rakietą - podsumował Wojewódzki.

Dusisz się w tej piosence - dorzuciła Sablewska.

Wszyscy włącznie z Czesławem Mozilem byli na "nie" i piosenkarka nie przeszła dalej. Jak widać, Cleo była zmotywowana do śpiewania i nie dała za wygraną. Nawiązała współpracę z Donatanem i teraz nie żałuje, że nie przeszła dalej w talent show.

Donatan, CleoKapif

Bardzo dziękuję Kubie za to że nie przeszłam dalej w X-Factor, dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie Aż boje się pomyśleć co byłoby gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna mogę się w pełni realizować, a nad produkcją mojej płyty czuwa człowiek, który wie co robi - napisała na Facebooku.

Cleohttps://www.facebook.com/CjakCLEO

Kuba nie bez powodu umieścił filmik z przesłuchaniem Cleo na Facebooku. Ona i Donatan będą gośćmi w jego najbliższym programie. Jak dziennikarz tłumaczy się ze swojego wyboru sprzed lat?

Czasami trzeba dobrze odpaść, żeby potem dobrze wypaść! - napisał.

Wpis Kuby WojewódzkiegoScreen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Całą sytuację trafnie podsumował też Donatan.

Parę lat temu Kuba Wojewódzki odpulił CLEO z X-Factora z czego bardzo się cieszę - zresztą podziękowałem mu za to w jego programie Dzięki temu dzisiaj mogę dać CLEO taką możliwości rozwoju jakiej nie dałby jej nikt z dużej wytwórni/telewizji itd. Morał jest prosty - jeżeli chcecie coś zdziałać róbcie to sami świadomie realizując plany ponieważ w tych wszystkich "talent szoł" chodzi o szoł, a nie o talent. Prawdziwy talent to konsekwencja x praca x ilość podejść. Albo "miejcie" swojego Donatana.

Wpis DonatanaScreen z Facebook.com/DonDonatan

Trudno nie zauważyć też, że Cleo bardzo zmieniła swój styl. Poznalibyście ją? Cały film z przesłuchania znajdziecie tutaj.

majk

Więcej o:
Komentarze (6)
Zanim Cleo została muzą Donatana wystąpiła w X-Factor! Wtedy Wojewódzki powiedział jej...
Zaloguj się
 • chlopskirozum

  Oceniono 23 razy 11

  Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie dekolty i gorsety w klipie, ta pannica nadal by tylko odpadała.

  Niestety, nadal chodzi tylko o szoł, panie D.

 • russel

  Oceniono 15 razy 11

  Pierwsze wrażenie bywa często trafne.

 • jagger2009

  Oceniono 7 razy 3

  Wojewodzki I Sablewska to aroganci I dwa zlosliwe stwory wiec nic dziwnego ze tak sie zachowali wtedy a i w dalszym ciag robia to samo

 • rhonek

  Oceniono 8 razy 2

  Pan Wojewódzki ani muzykiem ani menedżerem muzycznym nie będzie pewnie. Gdyby mieć dostęp do takich narzędzi jakimi dysponuje Pan Wojewódzki, że wymienię jedynie 2: własny program, udział w x factor, wielu, bardzo wielu wyłowiłoby znacznie trafniej ciekawych artystów. Pan Wojewódzki ma świetne zaplecze, ale wsad jak z powiedzenia... przerost formy nad treścią. No, ale jak można inaczej go oceniać skoro większość Polaków myli inteligencję ze złośliwością, chamstwem oraz umiejętnością wypowiadania ciętej riposty (powiedzmy, że to dla wielu synonim asertywności...)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX