Nowa edycja "MBTM" z Piotrem Roguckim. Uczestnik go nie poznał: Nie wiem kim pan jest, ale sprawdzę sobie. A on na to...

Nie był zadowolony.
Nowa edycja "MBTM" z Piotrem Roguckim Uczestnik go nie poznał: Nie wiem kim pan jest, ale sprawdzę sobie Pierwszy odcinek "Must be the music" za nami. Zadebiutował w nim Piotr Rogucki, wokalista Comy. Nie wszyscy uczestnicy wiedzieli jednak, kim jest nowy juror. Ruszyła nowa edycja kolejnego programu "Must be the music". W tej edycji zmienił się nieco skład jurorski - Łozę z Afromental, zastąpił Piotr Rogucki, wokalista zespołu rockowego Coma. Niestety twarz muzyka nie była znana wszystkim. Kiedy Rogucki zaczął krytykować występ zespołu "My bike", jeden z jego członków wyznał, że nie wie nawet, kim jest nowy juror. "yyy wie pan... Jakby powiedział to pan Adam Sztaba to byłoby to bardziej, no..." - próbował uczestnik. Nie wiesz kim ja jestem, tak? - przerwał mu Rogucki. No, nie wiem, ale sprawdzę sobie później - odpowiedział członek zespołu. Debiutujący w programie juror nie był zachwycony sytuacją i postanowił skrytykować zespół na całego. Wiecie co, jesteście jak letni kotlet schabowy. O co wam chodzi? W końcu Kora zażartowała, że taki "letni" kotlet jest najzdrowszy i Rogucki, ku zaskoczeniu wszystkich, zmienił zdanie. Nowy juror schował dumę do kieszeni i dzięki niemu zespół przeszedł dalej. Kiedy uczestnicy dziękowali za pozytywne głosy, Rogucki dorzucił jeszcze swoje 3 grosze. Pokażcie, że macie jajca, panowie. Może zespół nie poznał Roguckiego przez wąsy, które zapuścił do programu?

Pierwszy odcinek nowej edycji "Must be the music" już za nami.  Zadebiutował w nim Piotr Rogucki, wokalista Comy. Nie wszyscy uczestnicy wiedzieli jednak, kim jest nowy juror. Jak zareagował?

Ruszyła nowa edycja kolejnego programu "Must be the music". W tej edycji zmienił się nieco skład jurorski - Łoza z Afromental, zastąpił Piotr Rogucki, wokalista zespołu rockowego Coma. Niestety twarz muzyka nie była znana wszystkim. Kiedy Rogucki zaczął krytykować występ zespołu "My bike", jeden z jego członków wyznał, że nie wie nawet, kim jest nowy juror.

yyy wie pan... Jakby powiedział to pan Adam Sztaba to byłoby to bardziej, no... - próbował uczestnik.
Nie wiesz kim ja jestem, tak? - przerwał mu Rogucki.

No, nie wiem, ale sprawdzę sobie później - odpowiedział członek zespołu.

Debiutujący w programie juror nie był zachwycony sytuacją i postanowił skrytykować zespół na całego.

Wiecie co, jesteście jak letni kotlet schabowy. O co wam chodzi?

W końcu Kora zażartowała, że taki "letni" kotlet jest najzdrowszy i Rogucki, ku zaskoczeniu wszystkich, zmienił zdanie. Nowy juror schował dumę do kieszeni i dzięki niemu zespół przeszedł dalej. Kiedy uczestnicy dziękowali za pozytywne głosy, Rogucki dorzucił jeszcze swoje 3 grosze.

Pokażcie, że macie jajca, panowie.

Może zespół nie poznał Roguckiego przez wąsy, które zapuścił do programu? :) Jak myślicie?

Piotr Rogucki Screen z Polsat

majk

Więcej o:
Komentarze (9)
Nowa edycja "MBTM" z Piotrem Roguckim. Uczestnik go nie poznał: Nie wiem kim pan jest, ale sprawdzę sobie. A on na to...
Zaloguj się
 • butekowa

  Oceniono 87 razy 69

  Boże... nie moge czytać tych głupot! Czy nie widzieliście że to były żarty? oni się znają, a w składzie My bike są osoby z zespołu Pectus, grają pseudo rock, to dziwne żeby nie znali starego rockowego zespołu Coma w którym Rogucki jest wokalistą. I jeszcze te wasze pisanie "schował dumę do kieszeni" pff, żałosne, kogo wy chcecie z niego zrobić, Piotrek poprostu sobie żartuje w tym programie. Do tego Rogucki wcale nie zapuszczał wąsa do programu, bo miał go już dużo wcześniej. Ech ale po co ja się wyowiadam, w końcu to portal "Plotek".

 • morello

  Oceniono 37 razy 27

  Przeciez to był zespół PECTUS z innym wokalistą (muzycy oryginalnego składu zespołu). Taka ślepota że nikt nie zauważył. Kto tu z kogo wali głupa ? Nawet piosenka była typowo pectusowa - o co tu chodzi ?

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 3

  Te jajca mogl sobie odpuscic

 • browaryr

  Oceniono 23 razy -11

  kolejny fajny gosc ktoremu odje.ało...?-dawaj synu kolejną płyte-bo jak ja wyjde do ciebie "z mroku" to ci swiry przejdą:)

 • londres

  Oceniono 64 razy -16

  zalosny dupek. W show gwiazdami powinni byc uczestnicy, a nie jurorzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX