Serialowy Maliniak: Słabiej się czuję. Pojawiły się problemy. Operacja miała przywrócić mu wzrok

Nie poddaje się.
Roman Kłosowski prawie nie widzi Operacja miała przywrócić mu wzrok Roman Kłosowski zmaga się z problemami zdrowotnymi - prawie nie widzi. Operacja miała przywrócić mu wzrok, niestety nie doszło do niej, bo aktor źle się czuje Roman Kłosowski od dawna zmaga się z problemami zdrowotnymi - prawie nie widzi. Operacja miała przywrócić mu wzrok, niestety nie doszło do niej, bo aktor źle się czuje. Kłosowski miał przejść operację oczu 10 lutego. Niestety lekarze musieli ją przesunąć. "Słabiej się czuję. Pojawiły się problemy, między innymi z alergią. Ale walczę!" - zapewnił w "Na żywo". Słynny "Maliniak" z "Czterdziestolatka" zapewnia jednak , że wciąż ma energię potrzebną do wcielania się w kolejne role. "Odpoczynek mnie męczy. Chciałbym jeszcze zagrać w niejednej sztuce" - mówi. Wzrok 85-latka pogarszał się z roku na rok. Kiedy żyła jeszcze jego żona, to ona czytała mu teksty i pomagała nauczyć się ich na pamięć. Krystyna Kłosowska zmarła na raka w czerwcu zeszłego roku. Od tego czasu jest zdany na pomoc innych. "Zajmują się nim przyjaciele, którzy robią dla niego zakupy i pomagają w domu" - czytamy w "Na żywo".

Roman Kłosowski od dawna zmaga się z problemami zdrowotnymi - prawie nie widzi. Operacja miała przywrócić mu wzrok, niestety nie doszło do niej, bo aktor źle się czuje.

Kłosowski miał przejść operację oczu 10 lutego. Niestety lekarze musieli ją przesunąć.

Słabiej się czuję. Pojawiły się problemy, między innymi z alergią. Ale walczę! - zapewnił w "Na żywo".

Słynny "Maliniak" z "Czterdziestolatka" zapewnia jednak , że wciąż ma energię potrzebną do wcielania się w kolejne role.

Odpoczynek mnie męczy. Chciałbym jeszcze zagrać w niejednej sztuce - mówi.

Roman KłosowskiKapif

Wzrok 85-latka pogarszał się z roku na rok. Kiedy żyła jeszcze jego żona, to ona czytała mu teksty i pomagała nauczyć się ich na pamięć. Krystyna Kłosowska zmarła na raka w czerwcu zeszłego roku. Od tego czasu jest zdany na pomoc innych.

Zajmują się nim przyjaciele, którzy robią dla niego zakupy i pomagają w domu - czytamy w "Na żywo".

Roman Kłosowski, Krystyna Kłosowska, 2012Kapif

Vic