Karolak zamieszka wreszcie z Kołakowską: Koniec ze spekulacjami

Na linii Tomasz Karolak - Viola Kołakowska nastąpiło wyraźne ocieplenie stosunków. Para zamierza wreszcie ze sobą zamieszkać.
Karolak zamieszka z Kołakowską Na linii Tomasz Karolak - Viola Kołakowska nastąpiło ocieplenie stosunków Do tej pory, mimo że Karolak i Kołakowska mają dwójkę dzieci, nie przypominali tradycyjnej rodziny. Para postanowiła jednak wreszcie ze sobą zamieszkać Para zamierza wreszcie ze sobą zamieszkać. Do tej pory, mimo że Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwójkę dzieci (7-letnią Lenkę i rocznego Leona), nie przypominali tradycyjnej rodziny. Mieszkali oddzielnie i aktor nie sprawiał wrażenia, jakby zamierzał się ustatkować. Teraz ma to się zmienić, albowiem aktor ogłosił, że zamieszkają wreszcie razem. "Koniec ze spekulacjami. Mieszkanie kupione. Już niedługo zamieszkamy ze sobą" - powiedział w rozmowie z "Show". Tomasz Karolak sam wybierał mieszkanie. "Wybrałem apartament na Saskiej Kępie w Warszawie. Jest to wyremontowane, ponad 100-metrowe mieszkanie w kamienicy" - wyjaśnił we "Fleszu". Jego urządzaniem zaś zajęła się Viola Kołakowska. "Jestem spokojny, że wszystko będzie jak trzeba, bo Viola ma doskonały gust" - dodał. Para nie tylko zamieszka razem, ale będzie też spotykać się w pracy - zagrają razem w nowym serialu TVP "Baron24". Karolak gra w nim główną rolę, zaś Kołakowska wcieli się w przyjaciółkę jego serialowej żony, którą gra Iza Kuna. Zmiana w relacjach pary jest widoczna gołym okiem - pojawili się razem na ramówce TVP2. Ostatni raz pokazali się w listopadzie 2011 roku na premierze "Listów do M". Wcześniej relacje pomiędzy aktorską parą były trudniejsze. Mimo tego że mieli dwójkę dzieci, Karolak wolał o Kołakowskiej mówić per "koleżanka". Czyżby teraz ich związek wszedł w inny etap?

Na linii Tomasz Karolak - Viola Kołakowska nastąpiło wyraźne ocieplenie stosunków. Para zamierza wreszcie ze sobą zamieszkać.

Do tej pory, mimo że Karolak i Kołakowska mają dwójkę dzieci (7-letnią Lenkę i rocznego Leona), nie przypominali tradycyjnej rodziny. Mieszkali oddzielnie i aktor nie sprawiał wrażenia, jakby zamierzał się ustatkować. Teraz ma to się zmienić, bowiem aktor ogłosił, że zamieszkają wreszcie razem.

Koniec ze spekulacjami. Mieszkanie kupione. Już niedługo zamieszkamy ze sobą - powiedział w  rozmowie z "Show".

Tomasz Karolak sam wybierał mieszkanie.

Wybrałem apartament na Saskiej Kępie w Warszawie. Jest to wyremontowane, ponad 100-metrowe mieszkanie w kamienicy - wyjaśnił we "Fleszu".

Viola Kołakowska, Tomasz KarolakKapif

Jego urządzaniem zaś zajęła się Viola Kołakowska.

Jestem spokojny, że wszystko będzie jak trzeba, bo Viola ma doskonały gust - dodał.

Para nie tylko zamieszka razem, ale będzie też spotykać się w pracy - zagrają razem w nowym serialu TVP "Baron24". Karolak gra w nim główną rolę, zaś Kołakowska wcieli się w przyjaciółkę jego serialowej żony, którą gra Iza Kuna. Zmiana w relacjach pary jet wyraźna gołym okiem - pojawili się razem na ramówce TVP2. Ostatni raz pokazali się w listopadzie 2011 roku na premierze "Listów do M". Wcześniej relacje pomiędzy aktorską parą były trudniejsze. Mimo tego że mieli dwójkę dzieci, Karolak wolał o Kołakowskiej mówić per"koleżanka".

Czyżby teraz ich związek wszedł w inny etap?

 

Tomasz Karolak, Viola KołakowskaKapif

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (8)
Karolak zamieszka wreszcie z Kołakowską: Koniec ze spekulacjami
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 25 razy 21

  Kariera i powodzenie u kobiet tego faceta są jeszcze bardziej zadziwiające niż w przypadku Szyca.

 • mika17

  Oceniono 27 razy 15

  gdyby ona miala doskonaly gust to by mu nie pozwolila wyjsc z domu z tymi wasami.

  ale to dobrze, ze Karolak w koncu zdecydowal sie zamieszkac ze swoja surykatka...

 • qula

  Oceniono 8 razy 6

  KAROLAK MOZE JESZCZE SIE ZASTANOW,DAJ SZANSE INNYM.

 • daniellap

  Oceniono 8 razy 6

  "nastąpiło wyraźne ocieplenie stosunków" - a skąd wiecie? Pod kołdrę im zaglądacie? Odkryliście tam termofor?

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe, czy wrzutomat pozwoli swojej "koleżance" używać jego sztućców.
  Według mnie ta babka jest stuknięta, próbując "być" z takim kimś jak ten Tomcio.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  gosciu chce miec jebadło po reką...ale durna ta babka.

 • nocnymarek

  Oceniono 2 razy 2

  Może dojrzał do tgo żeby zamieszkać z dziećmi bo Violkę dalej będzie zdradzał z pewnoscią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX