Górniak 20 lat temu zajęła drugie miejsce na Eurowizji, w tym roku zaprezentuje nas... "Pierwszy raz Polska ma szansę wygrać"

Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się już w połowie lutego. Teraz ta informacja jest oficjalna - potwierdził ją sam Donatan.
Donatan i Cleo powołani do broni "Zagramy na Eurowizji, bo mógłby trafić się ktoś gorszy. A tak poważnie..." Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się w połowie lutego. Teraz informacja jest oficjalna - potwierdził ją Donatan. Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się już w połowie lutego. Teraz ta informacja jest oficjalna - potwierdził ją sam Donatan. Donatan i Cleo mają wykonać na Eurowizji angielską wersję hitu "My słowianie", "Slavic girls". Donatan napisał na Facebooku, że zgodził się na podjęcie ryzyka, bo... mógłby trafić się ktoś gorszy. "ZOSTALIŚMY POWOŁANI DO BRONI - pojedziemy i zagramy na Eurowizji chociażby dlatego że gdybyśmy się nie zgodzili to zawsze mógłby się trafić ktoś gorszy od nas! - tak, tak jest to możliwe." Za chwilę jednak dodał, że reprezentowanie Polski to dla niego ogromny honor. Takiej propozycji po prostu się nie odmawia. "A tak poważnie reprezentacji kraju się nie odmawia, więc bez ciśnienia i nienerwowo polecimy z tematem. Liczymy na wasze wsparcie, pozytywną energię i ciekawe wspomnienia!" - napisał na Facebooku. Gratulujemy zdrowego podejścia do tematu! Nie da się jednak ukryć, że przez udział Donatana i Cleo w Eurowizji apetyt na wysokie miejsce w konkursie wzrośnie - w końcu "My słowianie" ma 38 milionów wyświetleń na Youtube.

Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się już w połowie lutego. Teraz ta informacja jest oficjalna - potwierdził ją sam Donatan.

Donatan i Cleo mają wykonać na Eurowizji prawdopodobnie angielską wersję hitu "My słowianie", "Slavic girls". Donatan napisał na Facebooku, że zgodził się na podjęcie ryzyka, bo... mógłby trafić się ktoś gorszy.

ZOSTALIŚMY POWOŁANI DO BRONI - pojedziemy i zagramy na Eurowizji chociażby dlatego że gdybyśmy się nie zgodzili to zawsze mógłby się trafić ktoś gorszy od nas! - tak, tak jest to możliwe.

Za chwilę jednak dodał, że reprezentowanie Polski to dla niego ogromny honor. Takiej propozycji po prostu się nie odmawia.

A tak poważnie reprezentacji kraju się nie odmawia, więc bez ciśnienia i nienerwowo polecimy z tematem. Liczymy na wasze wsparcie, pozytywną energię i ciekawe wspomnienia! - napisał na Facebooku.

Gratulujemy zdrowego podejścia do tematu!

DonatanFacebook.com/Donatan

Donatan, CleoKapif

Tę wiadomość potwierdziła także TVP.

Piosenka "My, Słowianie" Donatana & Cleo reprezentować będzie Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji - Kopenhaga 2014 - zdecydowała Telewizja Polska - czytamy na Tvp.pl.

Z tej decyzji zadowolony jest Hirek Wrona.

Z tego, co wiem, to będzie Donatan. I to jest bardzo dobry wybór. Przy jego talencie medialnym i zmyśle biznesowym, po raz pierwszy od czasów Edyty Górniak Polska ma szansę wygrać ten festiwal - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Pierwszy półfinał konkursu odbędzie się 6 maja, drugi (w którym wystąpią polscy reprezentanci) - 8 maja, a finał - 10 maja. Będziemy mogli obejrzeć skrót pierwszego półfinału oraz na żywo drugi półfinał i finał, jak podaje TVP. Nie da się jednak ukryć, że przez udział Donatana i Cleo w Eurowizji apetyt na wysokie miejsce w konkursie wzrośnie - w końcu "My słowianie" ma 38 milionów wyświetleń na Youtube. Posłuchajcie hitu po angielsku, "Slavic Girl" ("My Słowianie" po angielsku! Powstała oficjalna anglojęzyczna wersja hitu).

Vic

Więcej o:
Komentarze (19)
Górniak 20 lat temu zajęła drugie miejsce na Eurowizji, w tym roku zaprezentuje nas... "Pierwszy raz Polska ma szansę wygrać"
Zaloguj się
 • grappaina

  Oceniono 42 razy 32

  Polska wersja współgra z muzyką, charakterem, strojem. Angielska ma się nijak. Bez sensu.

 • nitka_w

  Oceniono 37 razy 29

  Tylko błagam - niech zagrają polską wersję

 • chlopskirozum

  Oceniono 32 razy 20

  Bez video ten produkt w ogóle by nie zaistniał. Jak można to na festiwal wysyłać? Też będą omiatać widza biustami?

 • koja

  Oceniono 27 razy 17

  Mają wykonać polską wersję. A idzie to tak; gę gę gę gę gę gę gęęęęęęęęęęę. A największą rolę pełni biust.

 • bowke

  Oceniono 52 razy 16

  Sorki ale ten "przebój" to w remizie może zrobić furorę.Na Eurowizji gołe cycki też nie robią wrażania. Nasza Edzia swego czasu pokazała klasę i została doceniona.Czarno to widzę.

 • fisia

  Oceniono 17 razy 13

  Moim zdaniem ta piosenka w języku angielskim brzmi jakoś tak sucho i bez polotu, zaś w języku polskim jest jakaś taka mocniejsza i brzmi super. Nie mówię, że po angielsku to źle, fuj i ble - ogólne wrażenie jest pozytywne, ale mimo wszystko wolę wykon w języku ojczystym :)

 • fasz

  Oceniono 23 razy 13

  jak ślicznie Górniak wyglądała! żal patrzeć, co teraz z sobą zrobiła...

 • forfiter_jr

  Oceniono 37 razy 11

  Mało, że leżymy na ziemi, to jeszcze sami się kopiemy.
  Osobiście nic do tych ludków nie mam, ale ta piosenka to dno dna.
  Wysłać lepiej Weekend-a z tym ich "hitem" o tańczącej lasce.
  Mimo, że tragicznie, to przynajmniej byłoby śmiesznie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX