Urbańska nazywa "Rolowanie" SUKCESEM. "Spróbujcie sami coś zrobić w życiu"

Natasza nie przejmuje się krytyka i odpowiada hejterom.

Ledwie zdążyliśmy zapomnieć o "Rolowaniu", a Natasza Urbańska już zapowiada kolejny singiel i teledysk, którzy stworzy we współpracy z tą samą ekipą, co poprzednio. Tym razem nie będzie "królową z bajki", lecz Carmen...

Natasza Urbańska nie należy do osób, które przejmowałby się krytyką. Gwiazda po raz kolejny  pokazuje, że nie zawsze zgadza się z opinią telewidzów i internautów. Najpierw rozpamiętywała swoją przegraną w "Tańcu z gwiazdami" (Zobacz: Urbańska o porażce w "TzG": Nina Andrycz napisała mi: Nie ma porównania z obywatelką Muchą), a teraz wbrew wszystkim słowom krytyki przekonuje, że "Rolowanie" odniosło wielki sukces i już zapowiada nowy teledysk.

Po sukcesie "Rolowania" zdecydowałam, że przy "Escamillo" towarzyszyć mi będzie ta sama ekipa. To będzie moje kolejne wcielenie, tym razem inspirowane postacią  Carmen - powiedziała w rozmowie z "Show".

Współpracować znów będzie więc ze swoim mężem, reżyserem Januszem Józefowiczem oraz operatorem Jakubem Józefowiczem.

Natasza Urbańska Youtube.com/Plotek.pl

Po premierze "Rolowania" Natasza Urbańska musiała zmierzyć się z miażdżącą krytyką internautów. Jej najnowsza longplay "One" nie trafiła nawet do pierwszej 50 najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Gwiazda jednak chyba o tym nie wie. Uważa bowiem, że płyta jest... hitem!

Dobrze się sprzedaje, a bilety na koncerty są wyprzedane. Jest nieźle - ocenia i dodaje, że nie czyta zgryźliwych komentarzy. - Wyłączyłam Internet, bo szkoda mi na to czasu. Spróbujcie sami coś zrobić w życiu. Życzę powodzenia!

Natasza Urbańska Kapif

Czekacie na nowy klip Urbańskiej, a może "strach się bać"?

aga

Więcej o:
Komentarze (18)
Urbańska nazywa "Rolowanie" SUKCESEM. "Spróbujcie sami coś zrobić w życiu"
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 57 razy 51

  może w życiu nie dorobiłam się wiele (w sensie materialnym ), ALE ..., no właśnie, mam wielkie sukcesy - nie ukradłam nikomu męża i ojca, nikt mi za moje postępowanie nie napluje w twarz, nikt nie kpi z moich zawodowych sukcesów i nie wyśmiewa ich na licznych portalach!!! pora się obudzić i dorosnąć i patrzeć WŁASNYMI OCZAMI NA ŚWIAT - a nie otrzymywać radosną papkę wiadomości podaną przez męża !!

 • takama

  Oceniono 44 razy 40

  Po sukcesie:D to się pośmialiśmy a teraz pora na rzeczywistość.

 • forfiter_jr

  Oceniono 34 razy 30

  OMG, czy ona nie ma już dość wygłupów?

 • daniellap

  Oceniono 32 razy 28

  "Spróbujcie sami coś zrobić w życiu"
  Pani Nataszo, to pani myśli, że my nic nie robimy w życiu? Owszem, robimy bardzo dużo, uczciwie pracujemy, tyle że nie szukamy poklasku, nie zwierzamy się z naszego życia brukowcom, nie lansujemy się na śmierci Niny Andrycz.
  Skąd w ogóle pomysł, że "zwykli" ludzie nie robią nic w życiu?
  Ja to odwrócę i powiem, żeby może to pani zrobiła w końcu coś WARTOŚCIOWEGO w życiu, bo bywanie to nie wszystko. Jest sporo pożytecznych rzeczy na tym świecie, które można wykonać.

  A co do opinii, jakoby pani nie przejmowała się krytyką, no to przyznam, że rozśmieszyło mnie to bardzo. Pani się nie przejmuje krytyką? To po co to łażenie po redakcjach i rozpamiętywanie porażki w durnym programie rozrywkowym, sprzed kilku (!) lat. Mucha już od tamtej pory dwójkę dzieci zdążyła urodzić, a pani się żali, że pani przegrała z nią finał :))))

 • bogatycygan.

  Oceniono 22 razy 16

  Każdy z odchyłami jest z siebie zadowolony i uważa się za mądrego.

 • lepnamuchy

  Oceniono 25 razy 15

  Nie jestem twarzą z TV, ale obawiam się że zarówno zawodowe jak i osobiste sukcesy mam nieporównywalnie większe niż pani Natasza.

 • anies1

  Oceniono 13 razy 11

  Pani Nataszo sukces to bycie soba.

 • mika17

  Oceniono 13 razy 11

  przyznac sie- kto to kupil? kto ma bilety na koncert?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX