Tomasz Karolak bezskutecznie walczy z kilogramami. "Dieta kapuściana też nie poszła." Ale...

Uważa, że wygląda grubo.
Uważa, że wygląda grubo Tomasz Karolak bezskutecznie walczy z kilogramami. "Ciągle jestem na dietach, z których nic nie wychodzi" - powiedział Tomasz Karolak w rozmowie z portalem Se.pl. "Ciągle jestem na dietach, z których nic nie wychodzi" - powiedział Tomasz Karolak w rozmowie z portalem Se.pl. Wygląda też na to, że aktora już raczej nie zobaczymy szczupłego. Tomasz Karolak zawsze był postawnym mężczyzną. Raczej już tak zostanie, ponieważ aktor serialu "Rodzinka.pl" poddał się w walce o idealną figurę. - Zawsze, kiedy oglądam siebie na ekranie, mam takie przemyślenia, że grubo wyglądam. Ciągle jestem na dietach, z których nic nie wychodzi. Dieta kapuściana też nie poszła - powiedział w rozmowie z portalem Se.pl. Jednak grunt, to zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Karolakowi chyba się to udało. - Muszę chyba zaakceptować siebie takim, jakim jestem - dodał. Jakimś sposobem na zrzucenie ponadmiarowych kilogramów, przynajmniej na jakiś czas, może być aktywność fizyczna. Tomasz Karolak już przygotowuje się do letnich zawodów triathlonowych. 11 lipca powinno mnie być trochę mniej, bo będą kolejne zawody triatlonowe, w których będę brał udział.

"Ciągle jestem na dietach, z których nic nie wychodzi" - powiedział Tomasz Karolak w rozmowie z portalem Se.pl. Wygląda też na to, że aktora już raczej nie zobaczymy szczupłego. Zdradził dlaczego.

Tomasz Karolak zawsze był postawnym mężczyzną. Raczej już tak zostanie, ponieważ aktor serialu "Rodzinka.pl" poddał się w walce o idealną figurę.

Zawsze, kiedy oglądam siebie na ekranie, mam takie przemyślenia, że grubo wyglądam. Ciągle jestem na dietach, z których nie wychodzi. Dieta kapuściana też nie poszła - powiedział w rozmowie z portalem Se.pl.

Jednak grunt, to zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Karolakowi chyba się to udało.

Muszę chyba zaakceptować siebie takim, jakim jestem - dodał.

Jakimś sposobem na zrzucenie ponadmiarowych kilogramów, przynajmniej na jakiś czas, może być aktywność fizyczna. Tomasz Karolak już przygotowuje się do letnich zawodów triathlonowych.

11 lipca powinno mnie być trochę mniej, bo będą kolejne zawody triatlonowe, w których będę brał udział.

Tomasz Karolak Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Tomasz Karolak bezskutecznie walczy z kilogramami. "Dieta kapuściana też nie poszła." Ale...
Zaloguj się
 • ninurta

  Oceniono 1 raz 1

  za każdym razem jak na niego patrzę, to aż nie mogę uwierzyć jak niesamowicie bambrowaty jest...

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 0

  ja tam sie nie martwie-na zdjeciach wygladam w sam raz-nie mieszcze sie w obiektywie zawsze cos obetnie z bebzola.

 • wincynty

  Oceniono 2 razy 0

  nie martw się Tomek, telewizja pogrubia :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX