Wkręcił wszystkich! Po hotelowym korytarzu w Soczi przechadzał się wilk, a tak naprawdę...

Kulisy największego wkrętu w historii.

"Wilk z Soczi" stał się hitem internetu. Zwierzę przechadzające się korytarzem hotelowym olimpijczyków to rzeczywiście szczyt absurdu. Rozpisywały się o tym najważniejsze media na świecie, a wszystko okazało się epickim żartem Jimmy'ego Kimmela.

Od początku trwania olimpiady zimowej w Soczi, internauci kpili z nieprzygotowania organizatorów i groteskowych sytuacji, które uwieczniali na zdjęciach publikowanych na Twitterze. Nic jednak nie mogło się równać z filmem, który zamieściła w sieci amerykańska saneczkarka Kate Hansen. Kate nagrała bowiem przez szczelinę w drzwiach spacerującego korytarzem hotelu, w którym mieszkają olimpijczycy, wilka.

Kate HansenTwitter.com

Setki stacji telewizyjnych i portali internetowych natychmiast opublikowali wideo. Zdumieniu i żartom nie byłoby pewnie końca, gdyby nie okazało się, że wszystko jest dowcipem amerykańskiego komika Jimmy'ego Kimmela.

Jimmy KimmelAP

Prowadzący jednego z najpopularniejszych w Stanach talk-show przyznał się do epickiego żartu w swoim programie. Opowiedział również o kulisach całej akcji. Twórcy show skontaktowali się z 22-letnią Kate Hansen i poprosili o dostęp do jej konta na Twitterze. Wtajemniczyli Kate w plan i zamieścili film w internecie używając jej konta. Specjalnie na tę okoliczność wynajęli tresowanego wilka i zbudowali w studiu nagraniowym korytarz, identyczny jak ten w hotelu olimpijczyków w Soczi. Zobaczcie, jak Kimmel tłumaczy cały podstęp.

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
Wkręcił wszystkich! Po hotelowym korytarzu w Soczi przechadzał się wilk, a tak naprawdę...
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 36 razy 28

  Wkręt stulecia to jest uwierzenie, że ktoś kto obiecuje podatki 3x15 oraz likwidację abonamentu RTV dotrzyma słowa. Określenie "Wkręt stulecia!" tyczy się również obietnicy 3 milionów mieszkań i dodatku po 500 złoty na dziecko.

  Kimmel przy naszych komikach to popierdółka.:)))

 • ja5

  Oceniono 13 razy 5

  ie znosze glupich żartow....przez durne zarty pokazywane przez telewizje ...jedna kobieta zmarla i nie bylo wowczas organizatorom ciężkich glupich żartow do śmiechu !!!!!

  żarty idiotyczne cechują bardzo glupich ludzi ...

 • ja5

  Oceniono 7 razy -1

  nie znosze glupich żartow....przez durne zarty pokazywane przez telewizje ...jedna kobieta zmarla i nie bylo wowczas organizatorom ciężkich glupich żartow do śmiechu !!!!!

  żarty idiotyczne cechują bardzo glupich ludzi ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX