Kryzys w małżeństwie Marcinkiewiczów? Isabel odpowiada

Czy para się rozwodzi?

Izabela "Isabel" Marcinkiewicz skomentowała za pośrednictwem czasopisma "Grazia" informacje jakoby jej związek z byłym premierem był już przeszłością. Czy para naprawę się rozwodzi?

Ostatnio pojawiły się plotki, że po ponad 4 latach sielanka w związku Isabel i Kazimierza Marcinkiewicza zakończyła się i para postanowiła się rozejść. Jak się dowiedział się magazyn "Grazia", doniesienia były nieprawdziwe.

Żadnego rozwodu nie będzie! - oświadczyła Isabel.

Dodała też, że informacje które pojawiały się do tej pory w mediach były nieprawdziwe i krzywdzące. Przypomnijmy, że niedawno para wróciła do Polski z Londynu. Isabel, która w Anglii spędziła ponad 8 lat, do ojczyzny wróciła dla ukochanego. (Zobacz: Pamiętacie Isabel? Wróciła do Polski! Ale i tak lata do Londynu, żeby rozpieszczać podniebienie kuchnią tajską).

Wróciłam do Polski. Przeprowadziłam się na dobre kilka miesięcy temu. Zlikwidowałam mieszkanie w Londynie, złożyłam wymówienie w banku i postanowiłam zacząć od nowa. Przeprowadziłam się, bo nie wierzę w małżeństwo na odległość. Kobieta powinna być przy swoim mężu - powiedziała w wywiadzie dla "VIVY!". - Jednocześnie szukałam dla siebie innych możliwości zawodowych. W Londynie miałam swoją ulubioną brytyjską markę Dr. Organic. Oświeciło mnie, że skoro w Polsce nie mogę kupić kosmetyków tej firmy, to powinnam je sprowadzać.

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, Kazimierz MarcinkiewiczKAPiF

majk