Miley Cyrus miała romans z Justinem Bieberem?! Selena, Taylor i Demi są na nią wściekłe!

Będzie wojna.

Biedna Sel. Jeśli informacje, od których wręcz huczy w zagranicznej prasie, mają w sobie choć trochę prawdy, bardzo jej współczujemy. Mogło się wydawać, że powodem, dla którego musiała zdecydować się na odwyk, były jedynie niewielkie problemy z używkami - okazuje się teraz, że mierzyła się wtedy z czymś jeszcze.

W grupach terapeutycznych obowiązuje zupełna szczerość. Selena musiała więc powiedzieć, co stanowi jej największy kłopot i z czym sobie nie radzi.

Powiedziała grupie, że nie potrafi dłużej znieść niewierności Justina. Ciągle dowiaduje się od znajomych o jego kolejnych zdradach. Ciągle mówiła o dziewczynie imieniem Miley, która była kiedyś jej bliską przyjaciółką, a teraz stała się kochanką Biebera - donosi Hollywood Life.

To brzmi strasznie! Problem polega jednak na tym, że istnieje możliwość, że to wszystko prawda - Taylor Swift i Demi Lovato, przyjaciółki Sel, od pewnego czasu nie cierpią Miley Cyrus do tego stopnia, że starają się jej zaszkodzić finansowo - nie chcą koncertować w tych samych miejscach, co ona! Warto wspomnieć, że już wiosną ubiegłego roku w prasie pojawiły się pogłoski, że Justin Bieber bardzo chciałby się umówić z Miley Cyrus.

Między nimi jest seksualne napięcie. Justin zrobi wszystko, aby umówić się z Miley. Uważa, że mogą być królem i królową młodego Hollywood - mówił informator OK! magazine.

Miley Cyrus, Justin BieberAP

Swoją drogą - Justin Bieber, który uważa się za króla Hollywood... Czy to nie żałosne? Miley też ma coraz większe szanse na to, że niedługo zniknie z show-biznesu. Wszyscy mają jej dosyć, a skandale, które wywołuje, stają się już po prostu niesmaczne.

Co o tym myślicie?

xiu

Więcej o: