Leighton Meester i Adam Brody wzięli ślub? "Ceremonia była supertajna"

Informatorzy są pewni swoich rewelacji.
Meester i Brody wzięli ślub? Informatorzy są pewni swoich rewelacji 27-letnia gwiazda "Plotkary" Leighton Meester i 34-letni aktor Adam Brody wzięli sekretny ślub - informuje portal Usmagazine.com A to niespodzianka! Leighton Meester i Adam Brody wzięli sekretny ślub - informuje portal Usmagazine.com. Chociaż ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy, portal jest pewny tych rewelacji. Mniej niż trzy miesiące po tym, jak informacje o ich zaręczynach ogłoszono publicznie, Leighton Meester i Adam Brody stali się małżeństwem. Ślub był supertajny - potwierdzają liczne źródła specjalnie dla "Us Weekly". Para rzeczywiście na jesieni oficjalnie potwierdziła swoje zaręczyny. 27-letnia gwiazda "Plotkary" i 34-letni aktor zaręczyli się w listopadzie, 9 miesięcy po ujawnieniu, że są razem - przypomina portal Eonline.com. Dla obojga jest to pierwsze małżeństwo. Meester wcześniej spotykała się z Sebastianem Stanem i Aaronem Himelsteinem, a Brody był związany z reżyserką Lorene Scafaria oraz z Rachel Bilson.

A to niespodzianka! Leighton Meester i Adam Brody wzięli sekretny ślub - informuje portal Usmagazine.com.

Chociaż ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy, portal jest pewny tych rewelacji.

Mniej niż trzy miesiące po tym, jak informacje o ich zaręczynach ogłoszono publicznie, Leighton Meester i Adam Brody stali się małżeństwem. Ślub był supertajny - potwierdzają liczne źródła specjalnie dla "Us Weekly".

Para rzeczywiście na jesieni oficjalnie potwierdziła swoje zaręczyny.

27-letnia gwiazda "Plotkary" i 34-letni aktor zaręczyli się w listopadzie, 9 miesięcy po ujawnieniu, że są razem - przypomina portal Eonline.com.

Dla obojga jest to pierwsze małżeństwo. Meester wcześniej spotykała się z Sebastianem Stanem i Aaronem Himelsteinem, a Brody był związany z reżyserką Lorene Scafaria oraz z Rachel Bilson.

Leighton Meester, Adam BrodyAP