Katy Perry się zaręczyła?!

Widziano ją z pierścionkiem zaręczynowym na palcu.
Katy Perry się zaręczyła?! Widziano ją z pierścionkiem zaręczynowym na palcu Wszystko wskazuje na to, że John Mayer oświadczył się Katy Perry w Walentynki. Niedawno chętnie żartobliwie nazywał ją w wywiadach swoją żoną... Wszystko wskazuje na to, że John Mayer oświadczył się Katy Perry w Walentynki. Niedawno chętnie żartobliwie nazywał ją w wywiadach swoją żoną, a teraz... chyba zdecydował się wcielić swoje marzenia w rzeczywistość! Jak donosi dailymail.co.uk, przyłapano ich niedawno na romantycznej randce w restauracji. Uwagę fotografa zwrócił kosztowny pierścionek na palcu Katy. Czyżby był pierścionkiem zaręczynowym? Święto Zakochanych było dla Johna doskonałą okazją, aby się oświadczyć! Para jak na razie nie komentuje domysłów prasy. Powściągliwość Katy jest jednak zrozumiała - jej poprzednie małżeństwo, o którym chętnie opowiadała w wywiadach, okazało się zupełną klęską. Russell Brand, były mąż piosenkarki, opowiadał o niej później obraźliwe rzeczy i bardzo ją tym skrzywdził. Być może teraz jest pewna, że znalazła miłość swojego życia i chce się cieszyć prywatnością. Katy i John spotykają się od wakacji 2012 roku, ale iskrzyło pomiędzy nimi o wiele wcześniej. Sądzicie, że byliby dobrym małżeństwem?

Wszystko wskazuje na to, że John Mayer oświadczył się Katy Perry w Walentynki. Niedawno chętnie żartobliwie nazywał ją w wywiadach swoją żoną, a teraz... chyba zdecydował się wcielić swoje marzenia w rzeczywistość! Jak donosi dailymail.co.uk, przyłapano ich niedawno na romantycznej randce w restauracji. Uwagę fotografa zwrócił kosztowny pierścionek na palcu Katy. Czyżby był pierścionkiem zaręczynowym? Święto Zakochanych było dla Johna doskonałą okazją, aby się oświadczyć!

Katy Perry, John MayerFot. Forum

Para jak na razie nie komentuje domysłów prasy. Powściągliwość Katy jest jednak zrozumiała - jej poprzednie małżeństwo, o którym chętnie opowiadała w wywiadach, okazało się zupełną klęską. Russell Brand, były mąż piosenkarki, opowiadał o niej później obraźliwe rzeczy i bardzo ją tym skrzywdził. Być może teraz jest pewna, że znalazła miłość swojego życia i chce się cieszyć prywatnością.

Katy i John spotykają się od wakacji 2012 roku, ale iskrzyło pomiędzy nimi o wiele wcześniej.

Sądzicie, że byliby dobrym małżeństwem?

xiu

Więcej o: