Simon Cowell został ojcem! Zdjęcia maluszka pokazał na Twitterze

Simon Cowell pokazał noworodka.
Simon Cowell został ojcem! Cowell 14 lutego przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko Święty Walenty sprawił Simonowi Cowellowi i Lauren Silverman wyjątkowy prezent. W Dniu Zakochanych na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Eric. Święty Walenty sprawił Simonowi Cowellowi i Lauren Silverman wyjątkowy prezent. W Dniu Zakochanych na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Eric. Juror "X-Factor" zdjęciami swojej rodziny pochwalił się dwa dni po porodzie. "Nigdy nie sądziłem, że mogę poczuć aż taką dumę i miłość" - napisał na Twitterze. 54-letni producent telewizyjny, łowca talentów i juror takich programów jak "American Idol", "Britain's Got Talent" i "X Factor" od dwóch lat spotyka się z 17 lat młodszą od siebie Lauren Silverman. Syn Eric jest drugim dzieckiem partnerki Cowella. Silverman ma już 7-letniego syna Adama ze swoim eks-mężem Andrew Silvermanem, przyjacielem gwiazdora. Lauren i Andrew byli nieszczęśliwi w małżeństwie już od dłuższego czasu, niedługo dojdzie do rozwodu. Z czasem, gdy w małżeństwie działo się coraz gorzej, Lauren i Simon zbliżyli się do siebie - twierdzi informator UsMagazine.com. Jeszcze w 2009 roku Simon Cowell nie widział siebie w roli ojca: - Boże, nie. Gdybym miały rysować po ścianach, oszalałbym. Gdy masz dzieci, musisz mieć jakąś rutynę, od której nie uciekniesz. Musisz wstawać o konkretnej porze. Musisz słuchać. Kiedy tak naprawdę najchętniej chciałbyś usiąść w kącie i myśleć - mówił w jednym z wywiadów. Cieszymy się, że zmienił zdanie i gratulujemy!

Simon Cowell 14 lutego przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Erica. Zdjęcia noworodka pokazał na Twitterze.

Święty Walenty sprawił Simonowi Cowellowi i Lauren Silverman wyjątkowy prezent. W Dniu Zakochanych na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Eric. Juror "X-Factor" zdjęciami swojej rodziny pochwalił się dwa dni po porodzie.

Nigdy nie sądziłem, że mogę poczuć aż taką dumę i miłość - napisał na Twitterze.

Simon CowellScreen z Twitter.com/SimonCowell

54-letni producent telewizyjny, łowca talentów i juror takich programów jak "American Idol", "Britain's Got Talent" i "X Factor" od dwóch lat spotyka się z 17 lat młodszą od siebie Lauren Silverman. Syn Eric jest drugim dzieckiem partnerki Cowella. Silverman ma już 7-letniego syna Adama ze swoim eks-mężem Andrew Silvermanem, przyjacielem gwiazdora.

Lauren i Andrew byli nieszczęśliwi w małżeństwie już od dłuższego czasu, niedługo dojdzie do rozwodu. Z czasem, gdy w małżeństwie działo się coraz gorzej, Lauren i Simon zbliżyli się do siebie - twierdzi informator UsMagazine.com.

Lauren Silverman, Simon CowellEast News

Jeszcze w 2009 roku Simon Cowell nie widział siebie w roli ojca:

Boże, nie. Gdybym miały rysować po ścianach, oszalałbym. Gdy masz dzieci, musisz mieć jakąś rutynę, od której nie uciekniesz. Musisz wstawać o konkretnej porze. Musisz słuchać. Kiedy tak naprawdę najchętniej chciałbyś usiąść w kącie i myśleć - mówił w jednym z wywiadów.

Cieszymy się, że zmienił zdanie i gratulujemy!

Simon CowellJONATHAN SHORT/INVISION/AP/Jonathan Short

 

karo

 

Simon Cowell