Marcin Meller zostanie ojcem! Ale to nie on zdradził tę nowinę

Marcin Meller i jego żona Anna Dziewit-Meller spodziewają się dziecka - dowiedzieliśmy się z piątkowego "DD TVN". Jednak to nie obecna w programie żona dziennikarza poinformowała o tej radosnej nowinie. Zdradziła ją... prowadząca program Jolanta Pieńkowska.

Gospodyni zrobiła to, chcąc wytłumaczyć widzom, dlaczego Anna Dziewit-Meller nie ma najlepszego humoru pomimo walentynek. W dodatku książki o miłości, które prezentowała w programie, nie miały szczęśliwego zakończenia.

Młodzi ludzie oglądają cię, myślą o swoich miłościach, o przyszłości, o pięknym życiu, a ty tutaj, że i tak się skończy rozwodem - podsumował współprowadzący Robert Kantereit.
Dziękujemy ci, życzymy z całego serca miłych walentynek, państwu też - dodała Pieńkowska.
Przepraszamy za Anię.
Bardzo. Wyjątkowo. Już niedługo rodzi, więc podobno kobietom wtedy różne rzeczy się dzieją i wszystko jasne - zakończyła Pieńkowska.

W ten sposób od razu dowiedzieliśmy się dwóch rzeczy: że Anna Dziewit-Meller jest w ciąży i że poród jest tuż tuż. Niestety, prowadząca nie zdradziła płci spodziewanego dziecka państwa Mellerów. To będzie ich drugie dziecko, mają syna dwuletniego Gustawa. Swoją drogą, robi się już z tego mała tradycja. O pierwszej ciąży Anny Dziewit dowiedzieliśmy się właśnie z programu "DD TVN". Także w tym programie Dorota Wellman i Marcin Prokop poinformowali później o narodzinach Gucia (zobacz: Marcin Meller został ojcem!).

NZ. Marcin Meller, Anna Dziewit-Meller  Karuzela Cooltury, Swinoujscie, 22.07.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMFORUM/Radoslaw NAWROCKI

alex